Avatar

Ewelina Zdancewicz-Pękala

Zastępca redaktora naczelnego Zagrano.pl, recenzentka gier na PS4 i gier planszowych. Wielbicielka horrorów. Jej ulubione tytuły na PS4 to "Until Down", "Detroit" i "Wiedźmin 3". Z gier planszowych najbardziej lubi wszystko, co związane jest z escape roomami i rozwiązywaniem zagadek.

Posty użytkownika Ewelina Zdancewicz-Pękala:

Pierwsze fragmenty gameplayu pokazują wybrane lokacje, wyposażenie oraz przede wszystkim klimat gry. Graczom będzie doskwierał brak amunicji i liczni wrogowie - i nie będą to tylko inni ludzie, ale przede wszystkim tzw. anomalie.

Za nowe wydanie strzelanki odpowiadają deweloperzy ze studia PlayMagic. To założony w 2014 roku zespół, który siedzibę ma na Malcie. Ekipa PlayMagic liczy sobie 30 osób, które wcześniej były zaangażowane w prace nad takimi tytułami jak m.in. Call of Duty i Total War.

Spór między USA i UE może mieć konsekwencje nawet w podwyższonej cenia konsol w Polsce. Nie od dziś wiadomo, że konsekwencje wszelkich konfliktów są różnorodne i długofalowe, jednak podniesienie cen PS4 i Xbox One z powodu wyższego cła na terenie UE nie spodoba się graczom.

Twórcy podkreślają, że ten charakter gry doprawiono wybranymi elementami chodzonych bijatyk, Soulslike czy Metroidvanii, by zapewnić graczom odpowiednią różnorodność. Spróbujecie Down to Hell we wczesnym dostępie?