Avatar

Ewelina Zdancewicz-Pękala

Redaktor

Zastępca redaktora naczelnego Zagrano.pl, recenzentka gier na PS4 i gier planszowych. Wielbicielka horrorów. Jej ulubione tytuły na PS4 to "Until Down", "Detroit" i "Wiedźmin 3". Z gier planszowych najbardziej lubi wszystko, co związane jest z escape roomami i rozwiązywaniem zagadek.

Skontaktuj się ze mną

Posty użytkownika Ewelina Zdancewicz-Pękala:

Jeśli śledzicie na bieżąco losy Ayumi i Zenko, to wiecie, że ich relacje są bardzo złe. Nic dziwnego - Umine ukradła Ayumi jej piękne ciało! Szybko jednak okazało się, że można być pięknym zewnętrznie i brzydkim wewnętrznie. W Switched 3 bohaterowie szukają sposobu, jak powrócić do swoich ciał!

Odwołujcie urlopy - premiera Cyberpunk 2077 została przesunięta aż o 5 miesięcy. Po tym, jak wczoraj CD Projekt poinformował o obsuwie, akcje firmy spadły. Część osób się wścieka, inni mówią, że lepiej, żeby gry była jednak ostatecznie dopracowana na premierę.

Najnowszy zwiastun Dragon Ball Z: Kakarot koncentruje się zarówno na pokonaniu Kid Buu, jak i kultowym monologu Vegety. Zasadniczo dla osób, które nie oglądały anime lub nie obejrzały go w całości, może być to spora dawka spoilerów.