12 Minutes. Materiał z rozgrywką już dostępny

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 11.05.2021, 12:53 Aktualizacja: 11.05.2022, 12:53
Zainteresowani przygodówką 12 Minutes mogą zobaczyć świeżo opublikowany, blisko sześciominutowy gameplay.
0 Udostępnień

Fot. Steam

Z pewnością każdy z nas doświadczył w życiu sytuacji, do której nie chciałby dopuścić i dobrze by było, aby móc cofnąć czas. Przed taką szansę staje główny bohater 12 Minutes. Po tym, jak na oczach swojej żony został śmiertelnie pobity przez policjanta, zostaje cofnięty o dwanaście minut, poprzedzające tragedię. Otrzymuje szansę na to, aby wykorzystać wiedzę związaną z tym, co się wydarzy w przyszłości i nie dopuścić do zabójstwa.

Autorzy gry opublikowali właśnie sześciominutowy gameplay, który przybliża specyfikę rozgrywki. Użytkownik będzie mógł korzystać z wyposażenia przestrzeni, nawiązywać interakcje z różnymi obiektami i przede wszystkim znalezienia sposobu na to, aby zapobiec tragedii. Rozgrywka oparta będzie na metodzie prób i błędów, czyli w przypadku niepowodzenia gracz zostanie ponownie cofnięty do momentu rozgrywanego na dwanaście minut przed śmiercią.

W opracowanej przez artystę Luisa Antonio oraz firmę wydawniczą Annapurna Ineractive produkcji nie zabraknie znanych nazwisk ze świata filmu. Głównego bohatera odgrywa bowiem James McAvoy, głosu jego żonie udzieliła Daisy Ridley, a rola zabójcy przypadła Willemowi Dafoe. Nieznana jest jeszcze data premiery 12 Minutes. Wiemy jedynie, że ukaże się w biezącym roku w wersjach na PC oraz konsole Xbox One i Xbox Series X

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments