Komiksy

Śledztwa Enoli Holmes. Sprawa dwóch zaginięć [RECENZJA]
Avatar Ewelina Zdancewicz-Pękala
18.03.2020

Śledztwa Enoli Holmes. Sprawa dwóch zaginięć [RECENZJA]

Śledztwa Enoli Holmes. Sprawa dwóch zaginięć to bardzo dobre otwarcie nowej serii Egmontu. Zagadki umieszczone w komiksie są proste i dobrze dobrane do grupy docelowej. Co ciekawe mimo że jest to powieść graficzna adresowana do dzieci, to jako osoba dorosła przeczytałam ją z prawdziwą przyjemnością.

Komiksy
Batman. Tom 9: Drapieżne ptaki [RECENZJA]
Avatar Radosław Dąbrowski
10.03.2020

Batman. Tom 9: Drapieżne ptaki [RECENZJA]

To świeża pozycja na polskim rynku, która przyciągnie wielu fanów świata superbohaterów. Recenzja Batman. Tom 9: Drapieżne ptak podpowie, czy warto kupić zbiorczy album wydany przez Egmont.

Recenzje komiksów

Chcesz wiedzieć, po jakie komiksy warto sięgnąć albo przekonać się, że ten gatunek to nie tylko Thorgal i Sandman? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś - w tym dziale odnajdą się zarówno zagorzali fani komiksów, jak i kompletni laicy, którzy dopiero zaczęli interesować się tematem.

Naszym najważniejszym przesłaniem jest to, że komiksy są dla każdego. Różne rodzaje historii dopasowane są do wieku i doświadczenia czytelnika oraz jego gustu. Nasi recenzenci podpowiadają, na co warto zwrócić uwagę oraz na bieżąco informują o nadchodzących premierach i najważniejszych wydarzeniach.