Encyklopedia gier

0/5.0 z 0 ocen

Gry karciane to solidny segment rynkowy, który przynosi stałe profity z mikrotransakcji. Jedną z najpopularniejszych gier online z tego gatunku jest Hearthstone, gra osadzona w świecie World of Warcraft.

Zobacz
0/5.0 z 0 ocen

Najpopularniejsza na świecie strzelanka battle royale, która przyciąga swoją bezpretensjonalną i nastawioną na rozrywkę oprawą setki milionów graczy. W Fortnite grają i starsi, i młodsi!

Zobacz
0/5.0 z 0 ocen

Screeny oraz trailery gry, recenzja Marvel Strike Force oraz wszelkie informacje dotyczące gry na urządzenia przenośne. Zobacz superbohaterów Marvela w wersji na urządzenia przenośne!

Zobacz
0/5.0 z 0 ocen

Uroda i dopracowanie przerywników zapewnia graczom przeżycia estetyczne i pomału staje się niemal tak samo ważne jak udana mechanika rozgrywki. A ta stoi w God of War na najwyższym poziomie.

Zobacz
0/5.0 z 0 ocen

Dynamika i dramatyzm, charakterystyczne dla wszystkich części CoD, w tym przypadku znajdują ujście we wspólnej rozgrywce online.

Zobacz
0/5.0 z 0 ocen

Najświeższa gra zapowiada się jako prawdziwy rarytas dla miłośników Człowieka – Pająka, ładna animacja, zapierające dech w piersiach ujęcia i wszystko co najlepsze w konsoli PS 4. Czy nowy Człowiek – Pająk zrobi tak dobre wrażenie przekonamy się już 7 września.

Zobacz
0/5.0 z 0 ocen

Najnowsza gra o przygodach Lary Croft jest mroczna, autentyczna i jednocześnie bardzo dynamiczna. Przy tym twórcom udało się osiągnąć harmonię między względnym spokojem a momentami akcji.

Zobacz
0/5.0 z 0 ocen

Wymagania sprzętowe Assassin’s Creed Odyssey, recenzja gry Ubisoftu, poradnik przejścia, mechanika rozgrywki i warstwa fabularna – tego dowiesz się z naszej encyklopedii gier.

Zobacz
0/5.0 z 0 ocen

Call of Cthulhu to tytuł, w którym podejmowanie decyzji ma wpływ na narrację.

Zobacz