Call of Duty: Black Ops 4 (PC, PS4, XONE)

Michał Małysa Gry Publikacja: 11.10.2018, 11:08 Aktualizacja: 25.02.2019, 10:50
Call of Duty: Black Ops 4 to próba wprowadzenia serii w świat rozkochany w multiplayerze, nie odcinająca się jednocześnie od korzeni. Głównym trybem gry jest więc battle royale. Czy postawienie na najgorętszy dziś tryb rozgrywek online jest dobrym sposobem na zdobycie serc kolejnych pokoleń graczy?
call of duty black ops 4
0 Udostępnień

Call of Duty: Black Ops 4 nie odcina się od korzeni

Slogan reklamowy „no one fights alone” staje się w Call of Duty: Black Ops 4 hasłem dosłownym. Zawołanie obecne w serii od samego początku stało się doskonałym łącznikiem pomiędzy przeszłością, a dniem dzisiejszym. Dynamika i dramatyzm, charakterystyczne dla wszystkich części CoD, w tym przypadku znajdują ujście we wspólnej rozgrywce online.

sprzedaz black ops 4

Nowa gra wytwórni Treyarch nie została obdarzona trybem dla jednego gracza. Zamiast niego poznajemy i kształujemy historie trzech różnych Specjalistów, którzy wyróżniają się indywidualnymi cechami. Wachlarz mocnych i słabych stron sprawia, że w różnych sytuacjach bojowych mogą przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę lub kompletnie pogrzebać szanse na wygraną. Sprawia to, że w celu poznania poznania historii przygotowanej przez producentów gracze muszą ze sobą współpracować. Lub po prostu ruszyć do boju w trybie battle royale.

Blackout to siła napędowa nowego CoD-a

Call of Duty: Black Ops 4 oferuje wiele możliwości zabawy, ale siłą napędową gry ma być tryb battle royale. Jest to tryb rozgrywki wieloosobowej, w której duża liczba graczy (od kilku do kilkudziesięciu) walczy pomiędzy sobą do momentu, gdy na polu bitwy zostanie tylko jeden zawodnik lub tylko jedna drużyna. Nowy CoD oferuje ten rodzaj rozgrywki pod nazwą Blackout.

call of duty: black ops 4 premiera

W trybie tym wcielimy się w postaci znane z poprzednich części cyklu Black Ops. To niejedyny ukłon w stronę graczy zaznajomionych z serią. Mapy składają się z rozpoznawalnych lokacji, a do boju ruszamy uzbrojeni w najbardziej ikoniczne bronie. Po polu bitwy poruszać będziemy się nie tylko pieszo, ale również za sterami pojazdów i maszyn. Jak bywa zazwyczaj w przypadku battle royale, zwycięstwo osiąga ostatni gracz pozostały przy życiu.

Kilka szczegółów technicznych

Call of Duty: Black Ops 4 jest klasyczną strzelanką z widokiem pierwszoosobowym. Za opracowanie gry odpowiada studio Treyarch, w przeszłości odpowiedzialne za najodważniejsze zmiany w rozwoju serii Call of Duty. Przy wersji PC miało ponadto udział studio Beenox Software. Prócz battle royale oraz klasycznej wieloosobowej rozgrywki gracze zmierzyć mogą się z zagrożeniami trybu Zombie.

Producent: Treyarch

Wydawca: Activision Blizzard

Wydawca PL: Cenega S.A.

Premiera: 12.10.2018

Platformy: PlayStation 4, Xbox One, PC

Minimalne wymagania sprzętowe:
OS: Windows 7 64-bit
CPU: Intel Core i5 2500k lub odpowiednik AMD
8 GB RAM
GPU: Nvidia GeForce GTX 660 2 GB / GTX 1050 2GB / AMD Radeon HD 7850
25 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Zalecana zalecane wymagania:
OS: Windows 10 64-bit
CPU: Intel Core i7 4770k lub odpowiednik AMD
12 GB RAM
GPU: Nvidia GeForce GTX 970 / GTX 1060 6GB / AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580
25 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Zobacz także:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o