Call of Duty: Black Ops 4

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
call of duty black ops 4

Call of Duty: Black Ops 4

Strzelanki
Treyarch
3 sierpnia 2018
Activision Blizzard

Call of Duty: Black Ops 4 to próba wprowadzenia serii w świat rozkochany w multiplayerze, nie odcinająca się jednocześnie od korzeni. Głównym trybem gry jest więc battle royale. Czy postawienie na najgorętszy dziś tryb rozgrywek online jest dobrym sposobem na zdobycie serc kolejnych pokoleń graczy?

Slogan reklamowy „no one fights alone” staje się w Call of Duty: Black Ops 4 hasłem dosłownym. Zawołanie obecne w serii od samego początku stało się doskonałym łącznikiem pomiędzy przeszłością, a dniem dzisiejszym. Dynamika i dramatyzm, charakterystyczne dla wszystkich części CoD, w tym przypadku znajdują ujście we wspólnej rozgrywce online. Nowa gra wytwórni Treyarch nie została obdarzona trybem dla jednego gracza. Zamiast niego poznajemy i kształujemy historie trzech różnych Specjalistów, którzy wyróżniają się indywidualnymi cechami. Wachlarz mocnych i słabych stron sprawia, że w różnych sytuacjach bojowych mogą przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę lub kompletnie pogrzebać szanse na wygraną. Sprawia to, że w celu poznania poznania historii przygotowanej przez producentów gracze muszą ze sobą współpracować. Lub po prostu ruszyć do boju w trybie battle royale.

Call of Duty: Black Ops 4 jest klasyczną strzelanką z widokiem pierwszoosobowym. Za opracowanie gry odpowiada studio Treyarch, w przeszłości odpowiedzialne za najodważniejsze zmiany w rozwoju serii Call of Duty. Przy wersji PC miało ponadto udział studio Beenox Software. Prócz battle royale oraz klasycznej wieloosobowej rozgrywki gracze zmierzyć mogą się z zagrożeniami trybu Zombie.

Call of Duty: Black Ops 4- wymagania sprzętowe

  • OS: Windows 7 64-bit
  • CPU: Intel Core i5 2500k lub odpowiednik AMD
  • 8 GB RAM
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 660 2 GB / GTX 1050 2GB / AMD Radeon HD 7850
  • 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • OS: Windows 10 64-bit
  • CPU: Intel Core i7 4770k lub odpowiednik AMD
  • 12 GB RAM
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 970 / GTX 1060 6GB / AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580
  • 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Ghostrunner zbiera pozytywne opinie wśród graczy. Tytuł już na siebie zarabia

Ghostrunner zebrał wiele pozytywnych recenzji na Steamie, a w szczytowym momencie grę oglądało na Twitchu ponad 80 tysięcy widzów. Tytuł zmierza w przyszłym roku na konsole nowej generacji, a jeszcze w listopadzie pojawi się na Switchu.

Halo Infinite traci reżysera. Szef 343 Industries wycofał się z projektu

Nad Halo Infinite musi wisieć jakieś fatum, ponieważ szef 343 Industries jest trzecią istotną osobą, która w ciągu ostatniego roku rozstała się z projektem. Na razie nie podano jeszcze, kto zajmie miejsca Chrisa Lee.

No Man’s Sky dostanie udoskonaloną wersję na PS5 i Xbox Series X|S

Premiera No Man's Sky w wersji dedykowanej nowym konsolom nie jest jeszcze znana. Sean Murray, szef Hello Games, zapewnia jednak, że wszelkie nowości pojawią się również na PC w specjalnej aktualizacji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments