Call of Duty: Black Ops 4 (PC, PS4, XONE)

(PlayStation 4, Xbox One, PC)
0/5.0 z 0 ocen
call of duty black ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 (PC, PS4, XONE)

klasyczna strzelanka
Treyarch
1 stycznia 1970
Activision Blizzard

Call of Duty: Black Ops 4 to próba wprowadzenia serii w świat rozkochany w multiplayerze, nie odcinająca się jednocześnie od korzeni. Głównym trybem gry jest więc battle royale. Czy postawienie na najgorętszy dziś tryb rozgrywek online jest dobrym sposobem na zdobycie serc kolejnych pokoleń graczy?

Slogan reklamowy „no one fights alone” staje się w Call of Duty: Black Ops 4 hasłem dosłownym. Zawołanie obecne w serii od samego początku stało się doskonałym łącznikiem pomiędzy przeszłością, a dniem dzisiejszym. Dynamika i dramatyzm, charakterystyczne dla wszystkich części CoD, w tym przypadku znajdują ujście we wspólnej rozgrywce online.

Nowa gra wytwórni Treyarch nie została obdarzona trybem dla jednego gracza. Zamiast niego poznajemy i kształujemy historie trzech różnych Specjalistów, którzy wyróżniają się indywidualnymi cechami. Wachlarz mocnych i słabych stron sprawia, że w różnych sytuacjach bojowych mogą przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę lub kompletnie pogrzebać szanse na wygraną. Sprawia to, że w celu poznania poznania historii przygotowanej przez producentów gracze muszą ze sobą współpracować. Lub po prostu ruszyć do boju w trybie battle royale.

Call of Duty: Black Ops 4 jest klasyczną strzelanką z widokiem pierwszoosobowym. Za opracowanie gry odpowiada studio Treyarch, w przeszłości odpowiedzialne za najodważniejsze zmiany w rozwoju serii Call of Duty. Przy wersji PC miało ponadto udział studio Beenox Software. Prócz battle royale oraz klasycznej wieloosobowej rozgrywki gracze zmierzyć mogą się z zagrożeniami trybu Zombie.

FIFA 20: znamy już TOTW 6. Najlepszym graczem Griezmann

EA Sports ogłosiło listę graczy, którzy trafili w tym tygodniu do drużyny TOTW 6. Twórcy FIFA 20 zapewnili graczom FUT kilka ciekawych kart, w tym Griezmanna czy Di Marię.

Xbox Game Pass: siedem nowych gier w subskrypcji

Lista gier Xbox Game Pass poszerzy się niedługo o siedem nowych tytułów, wśród których prym wiedzie świetnie oceniana gra RPG od Obsidian Entertainment: The Outer Worlds.

The Outer Worlds: oceny wskazują na fantastyczne RPG!

Nowa gra Obisidian Entertainment doczekała się w przedpremierowych recenzjach doskonałych ocen. The Outer Worlds pojawi się na sklepowych półkach już w piątek!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o