Nioh 2

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
okładka nioh 2

Nioh 2

Team Ninja
13 marca 2020
Koei Tecmo

Szlifuj śmiercionośny fach samuraja jako tajemniczy pół-człowiek, pół-Yokai z innego świata. Wymagająca produkcja pozwoli nam na eksplorację śmiertelnie niebezpiecznej Japonii z ery Sengoku oraz śmiertelnie niebezpiecznej Mrocznej Krainy. Oba miejsca nawiedza plaga groteskowych, bezlitosnych demonów.

Wyciągnij swoją śmiercionośną broń i kładź pokotem wszystkich wrogów na swojej drodze. W Nioh 2 uprzyjemni ci to odnowiony system walki oraz umiejętność zmiany w pełnoprawnego Yokai, dzięki czemu uwolnimy destruktywne paranormalne moce.

Fabuła Nioh 2 przeniesie nas do Japonii okresu Sengoku, a dokładniej do 1555 roku, a więc o wiele wcześniej niż miało to miejsce w przypadku pierwszej gry z serii. W historii tego kraju był to bardzo burzliwy czas i nie inaczej rzeczy mają się w świecie przedstawionym tytułu studia Team Ninja. Realia produkcji uzupełnione zostały dodatkowo o śmiertelnie niebezpieczną Mroczną Krainę, z której wywodzą się potężne istoty zwane yokai. Oba plany egzystencji najeżdżane są w Nioh 2 przez bezlitosne demony.

Pół-człowiekiem, pół-yokai jest główny bohater gry żyjący w prowincji Mino, poświęcając swój czas i energię jako najemnik walczący z yokai. Po wygranej z jednym z nich odziedziczone demoniczne moce protagonisty wymykają się spod kontroli. Pomaga mu nad nimi zapanować wędrowny sprzedawca kamieni Tokichiro. Jako para tytułowych Niohów (dobrotliwych królów) rozganiają znad Japonii chmury okresu Sengoku, a do historii przechodzą pod jednym imieniem - Hideyoshi.

Nieprzypadkowo Nioh 2 nie jest nazywane zwyczajnym akcyjniakiem, lecz grą RPG akcji - już na samym początku rozgrywki skorzystać możemy z rozbudowanego kreatora postaci. Rozwijanie bohaterki lub bohatera towarzyszyło nam będzie przez całą grę. W produkcji Team Ninja spory nacisk kładziony jest na konstruowanie odpowiednich buildów postaci oraz optymalizowanie jej rozwoju poprzez dobór odpowiednich mocy czy broni.

Ostatecznie większość czasu spędzimy jednak w Nioh 2 na czystej rozgrywce. Znany z pierwszej części system walki został gruntownie odświeżony, a nasza postać będzie miała znacznie szerszy wachlarz ruchów. Pozwoli to nie tylko udowodnić naszą zręczność w obracaniu gałkami na padzie, ale także podnieść poziom trudności. O ile przy Nioh jeszcze pod tym względem się hamowano, tak druga część powinna być znacznie bardziej hardkorowa! Oprócz chwalonego przez graczy wersji beta Nioh 2 systemu walki na odległość, znacząco rozwinąć ma się również pole do popisu dla mocy bohatera pochodzących z krwi yokai.

Nioh 2- wymagania sprzętowe

Na chwilę obecną dostaniemy do rąk wyłącznie wersję gry na PS4. Wymagania sprzętowe Nioh 2 podamy wtedy, kiedy znana będzie już data premiery Nioh 2 na PC.
Na chwilę obecną dostaniemy do rąk wyłącznie wersję gry na PS4. Wymagania sprzętowe Nioh 2 podamy wtedy, kiedy znana będzie już data premiery Nioh 2 na PC.


Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny

THPS 1 + 2 to remaster tytułów sprzed dwóch dekad! Jednak znakomita formuła wciąga do dzisiaj. Go skate!

Loki w Fortnite

Nordycki bóg oszustwa, a właściwie bohater z uniwersum Marvela zostanie już wkrótce grywalną postacią w słynnej grze online.

Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4

River, suka owczarka niemieckiego była modelką i inspiracją dla popularnej postaci Dogmeata. Jej opiekun, developer Joel Burgess pożegnał psa w emocjonalnym tweecie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments