Nioh 2

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
okładka nioh 2

Nioh 2

Team Ninja
13 marca 2020
Koei Tecmo

Szlifuj śmiercionośny fach samuraja jako tajemniczy pół-człowiek, pół-Yokai z innego świata. Wymagająca produkcja pozwoli nam na eksplorację śmiertelnie niebezpiecznej Japonii z ery Sengoku oraz śmiertelnie niebezpiecznej Mrocznej Krainy. Oba miejsca nawiedza plaga groteskowych, bezlitosnych demonów.

Wyciągnij swoją śmiercionośną broń i kładź pokotem wszystkich wrogów na swojej drodze. W Nioh 2 uprzyjemni ci to odnowiony system walki oraz umiejętność zmiany w pełnoprawnego Yokai, dzięki czemu uwolnimy destruktywne paranormalne moce.

Fabuła Nioh 2 przeniesie nas do Japonii okresu Sengoku, a dokładniej do 1555 roku, a więc o wiele wcześniej niż miało to miejsce w przypadku pierwszej gry z serii. W historii tego kraju był to bardzo burzliwy czas i nie inaczej rzeczy mają się w świecie przedstawionym tytułu studia Team Ninja. Realia produkcji uzupełnione zostały dodatkowo o śmiertelnie niebezpieczną Mroczną Krainę, z której wywodzą się potężne istoty zwane yokai. Oba plany egzystencji najeżdżane są w Nioh 2 przez bezlitosne demony.

Pół-człowiekiem, pół-yokai jest główny bohater gry żyjący w prowincji Mino, poświęcając swój czas i energię jako najemnik walczący z yokai. Po wygranej z jednym z nich odziedziczone demoniczne moce protagonisty wymykają się spod kontroli. Pomaga mu nad nimi zapanować wędrowny sprzedawca kamieni Tokichiro. Jako para tytułowych Niohów (dobrotliwych królów) rozganiają znad Japonii chmury okresu Sengoku, a do historii przechodzą pod jednym imieniem - Hideyoshi.

Nieprzypadkowo Nioh 2 nie jest nazywane zwyczajnym akcyjniakiem, lecz grą RPG akcji - już na samym początku rozgrywki skorzystać możemy z rozbudowanego kreatora postaci. Rozwijanie bohaterki lub bohatera towarzyszyło nam będzie przez całą grę. W produkcji Team Ninja spory nacisk kładziony jest na konstruowanie odpowiednich buildów postaci oraz optymalizowanie jej rozwoju poprzez dobór odpowiednich mocy czy broni.

Ostatecznie większość czasu spędzimy jednak w Nioh 2 na czystej rozgrywce. Znany z pierwszej części system walki został gruntownie odświeżony, a nasza postać będzie miała znacznie szerszy wachlarz ruchów. Pozwoli to nie tylko udowodnić naszą zręczność w obracaniu gałkami na padzie, ale także podnieść poziom trudności. O ile przy Nioh jeszcze pod tym względem się hamowano, tak druga część powinna być znacznie bardziej hardkorowa! Oprócz chwalonego przez graczy wersji beta Nioh 2 systemu walki na odległość, znacząco rozwinąć ma się również pole do popisu dla mocy bohatera pochodzących z krwi yokai.

Nioh 2- wymagania sprzętowe

Na chwilę obecną dostaniemy do rąk wyłącznie wersję gry na PS4. Wymagania sprzętowe Nioh 2 podamy wtedy, kiedy znana będzie już data premiery Nioh 2 na PC.
Na chwilę obecną dostaniemy do rąk wyłącznie wersję gry na PS4. Wymagania sprzętowe Nioh 2 podamy wtedy, kiedy znana będzie już data premiery Nioh 2 na PC.


Valorant: kim będzie Raze?

Riot Games chwali się balansem swojej gry Valorant. Czy tak jest rzeczywiście? Przyjrzyjmy się Raze – agentce będącej artystką, która przystroi pola bitwy o hektolitry farby.

Outriders. Premiera polskiej strzelanki jeszcze w tym roku [ZAPOWIEDŹ]

Zapowiadamy nadchodzącą letnią premierę Outriders – to polska strzelanka, która teoretycznie trafi na rynek wideo jeszcze w tym roku. Ukaże się w wersji na PC i konsole.

Minecraft Dungeons: premiera przełożona na 26 maja!

Przybliżamy wszystkie najważniejsze informacji na temat Minecraft Dungeons. Premiera nowej gry od studia Mojang przełożona została niedawno na 26 maja 2020.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o