Asphalt 9 Legends

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę

Asphalt 9 Legends

Wyścigowe
Gameloft
26 listopada 2018
Gameloft

Maksymalna prędkość, powietrzne akrobacje oraz lata nieskazitelnej tradycji - tak wygląda Asphalt 9 Legends. To kolejna odsłona cyklu legendarnych wyścigówek na komórki oraz inne urządzenia przenośne.

Zachęcamy do lektury naszej recenzji Asphalt 9. - Co by bowiem nie mówić o Asphalt 9, ta gra to piękno w stanie czystym. Jeśli dodać do tego grywalność i znakomitą oprawę audio dostajemy znakomitą grę AAA, której poświęcić możemy wiele godzin - pisał Krzysztof Kapinos, wystawiając grze ocenę 8/10.

W Asphalt 9 Legends wcielamy się w kierowcę ultraszybkiego auta jednej z najpopularniejszych marek, który musi dojechać jako pierwszy na metę i udowodnić swoją wyższość na ulicach. Wśród licencji znajdują się firmy takie jak Ferrari, Porsche czy Lamborghini.

Gameplay Asphalt 9 Legends opiera się na wywoływaniu w graczach wrażenia maksymalnej prędkości. Z tego względu realizm rozgrywki był dla twórców daleko na liście priorytetów. Znacznie istotniejsze są akrobatyczne skoki oraz dopałki przy pomocy nitro.

Cyberpunk 2077. Westbrook nową dzielnicą w grze

CD Projekt Red ujawniło nowe informacje o dzielnicy, którą będą mogli odwiedzić użytkownicy Cyberpunk 2077 – jest nią Westbrook. Premiera gry już w listopadzie bieżącego roku.

Vampire: The Masquerade – Swansong. Premiera gry w 2021 roku

Zapowiadamy premierę Vampire: The Masquerade - Swansong. Nowa gra od studia Big Bad Wolf ukaże się w 2021 roku w wersjach na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i Nintendo Switch.

League of Legends: Lillia to nowy champion!

Przybliżamy sylwetkę Lillii – to nowa czempionka, która pojawi się w popularnej komputerowej grze sieciowej League of Legends. Bohaterkę zaprezentowało studio Riot Games.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o