Asphalt 9 Legends

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę

Asphalt 9 Legends

Wyścigowe
Gameloft
26 listopada 2018
Gameloft

Maksymalna prędkość, powietrzne akrobacje oraz lata nieskazitelnej tradycji - tak wygląda Asphalt 9 Legends. To kolejna odsłona cyklu legendarnych wyścigówek na komórki oraz inne urządzenia przenośne.

Zachęcamy do lektury naszej recenzji Asphalt 9. - Co by bowiem nie mówić o Asphalt 9, ta gra to piękno w stanie czystym. Jeśli dodać do tego grywalność i znakomitą oprawę audio dostajemy znakomitą grę AAA, której poświęcić możemy wiele godzin - pisał Krzysztof Kapinos, wystawiając grze ocenę 8/10.

W Asphalt 9 Legends wcielamy się w kierowcę ultraszybkiego auta jednej z najpopularniejszych marek, który musi dojechać jako pierwszy na metę i udowodnić swoją wyższość na ulicach. Wśród licencji znajdują się firmy takie jak Ferrari, Porsche czy Lamborghini.

Gameplay Asphalt 9 Legends opiera się na wywoływaniu w graczach wrażenia maksymalnej prędkości. Z tego względu realizm rozgrywki był dla twórców daleko na liście priorytetów. Znacznie istotniejsze są akrobatyczne skoki oraz dopałki przy pomocy nitro.

Doom Eternal na Switcha. Poznaliśmy oficjalną datę premiery

Ciepło przyjęta w marcu najnowsza produkcja id Software pojawi się we wznowieniu na Nintendo Switch. Doom Eternal będzie dostępny tylko w wersji elektronicznej w eShopie, a za port odpowiada studio Panic Button Games.

Immortals: Fenyx Rising – premiera i pierwsze oceny. Udany debiut Zeldy od Ubisoftu

Immortals: Fenyx Rising pojawi się już za dwa dni na wszystkich popularnych platformach. Wczoraj o godzinie 18:00 część rodzimy i zagranicznych serwisów podzieliła się opiniami o najnowszej produkcji Ubisoftu, która całymi garściami czerpie z Breath of the Wild.

Super Nintendo World to Disneyland dla fanów Maria. Otwarcie w lutym 2021 roku

Fani Nintendo dostali kolejny sposób na obrzucenie górą pieniędzy japońskiego giganta. Park rozrywki Super Nintendo World doczeka się oficjalnego otwarcia w lutym 2021 roku w japońskim mieście Osaka.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments