Asphalt 9 Legends

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę

Asphalt 9 Legends

Wyścigowe
Gameloft
26 listopada 2018
Gameloft

Maksymalna prędkość, powietrzne akrobacje oraz lata nieskazitelnej tradycji - tak wygląda Asphalt 9 Legends. To kolejna odsłona cyklu legendarnych wyścigówek na komórki oraz inne urządzenia przenośne.

Zachęcamy do lektury naszej recenzji Asphalt 9. - Co by bowiem nie mówić o Asphalt 9, ta gra to piękno w stanie czystym. Jeśli dodać do tego grywalność i znakomitą oprawę audio dostajemy znakomitą grę AAA, której poświęcić możemy wiele godzin - pisał Krzysztof Kapinos, wystawiając grze ocenę 8/10.

W Asphalt 9 Legends wcielamy się w kierowcę ultraszybkiego auta jednej z najpopularniejszych marek, który musi dojechać jako pierwszy na metę i udowodnić swoją wyższość na ulicach. Wśród licencji znajdują się firmy takie jak Ferrari, Porsche czy Lamborghini.

Gameplay Asphalt 9 Legends opiera się na wywoływaniu w graczach wrażenia maksymalnej prędkości. Z tego względu realizm rozgrywki był dla twórców daleko na liście priorytetów. Znacznie istotniejsze są akrobatyczne skoki oraz dopałki przy pomocy nitro.

Mody do Minecraft. 5 najlepszych rozszerzeń dla znudzonych graczy

Czy znudził się wam już Minecraft? Dlaczego by nie urozmaicić sobie gry, instalując modyfikacje? W naszym top 5 zebraliśmy najlepsze mody do Minecraft.

Grarantanna Cup: Andrzej Duda ogłasza wielki turniej esportowy!

Prezydent Andrzej Duda zachęca młodzież szkolną do udziału w Grarantanna Cup, czyli rozgrywkach FIFA 20 FUT, LoL, CS:GO oraz Brawl Stars.

Resident Evil 3 Remake. Premiera już w piątek! [ZAPOWIEDŹ]

Po ponad dwudziestu latach Resident Evil 3 niebawem powróci w odświeżonej wersji na PC oraz PlayStation 4 i Xbox One. W niniejszym artykule zapowiadamy mocno wyczekiwaną kwietniową premierę.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o