Asphalt 9 Legends

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę

Asphalt 9 Legends

Wyścigowe
Gameloft
26 listopada 2018
Gameloft

Maksymalna prędkość, powietrzne akrobacje oraz lata nieskazitelnej tradycji - tak wygląda Asphalt 9 Legends. To kolejna odsłona cyklu legendarnych wyścigówek na komórki oraz inne urządzenia przenośne.

Zachęcamy do lektury naszej recenzji Asphalt 9. - Co by bowiem nie mówić o Asphalt 9, ta gra to piękno w stanie czystym. Jeśli dodać do tego grywalność i znakomitą oprawę audio dostajemy znakomitą grę AAA, której poświęcić możemy wiele godzin - pisał Krzysztof Kapinos, wystawiając grze ocenę 8/10.

W Asphalt 9 Legends wcielamy się w kierowcę ultraszybkiego auta jednej z najpopularniejszych marek, który musi dojechać jako pierwszy na metę i udowodnić swoją wyższość na ulicach. Wśród licencji znajdują się firmy takie jak Ferrari, Porsche czy Lamborghini.

Gameplay Asphalt 9 Legends opiera się na wywoływaniu w graczach wrażenia maksymalnej prędkości. Z tego względu realizm rozgrywki był dla twórców daleko na liście priorytetów. Znacznie istotniejsze są akrobatyczne skoki oraz dopałki przy pomocy nitro.

Call of Duty: Modern Warfare. Znamy nowych operatorów w Sezonie Szóstym

Przybliżamy najważniejsze informacje na temat nowych operatorów w Sezonie Szóstym Call of Duty: Modern Warfare. Start rozgrywki zaplanowano na 29 września.

League of Legends. Poradnik widza Mistrzostw Świata

Przybliżamy najważniejsze informacje na temat Mistrzostw Świata w League of Legends. Rozgrywki rozpoczną się już niebawem, pod koniec września.

Polacy Mistrzami Europy w League of Legends. Pogrom w finale

Polskim sukcesem zakończył się turniej European Masters, czyli jedne z najważniejszych zawodów League of Legends w Europie. Finał okazał się jednostronnym starciem.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments