Asphalt 9 Legends

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę

Asphalt 9 Legends

Wyścigowe
Gameloft
26 listopada 2018
Gameloft

Maksymalna prędkość, powietrzne akrobacje oraz lata nieskazitelnej tradycji - tak wygląda Asphalt 9 Legends. To kolejna odsłona cyklu legendarnych wyścigówek na komórki oraz inne urządzenia przenośne.

Zachęcamy do lektury naszej recenzji Asphalt 9. - Co by bowiem nie mówić o Asphalt 9, ta gra to piękno w stanie czystym. Jeśli dodać do tego grywalność i znakomitą oprawę audio dostajemy znakomitą grę AAA, której poświęcić możemy wiele godzin - pisał Krzysztof Kapinos, wystawiając grze ocenę 8/10.

W Asphalt 9 Legends wcielamy się w kierowcę ultraszybkiego auta jednej z najpopularniejszych marek, który musi dojechać jako pierwszy na metę i udowodnić swoją wyższość na ulicach. Wśród licencji znajdują się firmy takie jak Ferrari, Porsche czy Lamborghini.

Gameplay Asphalt 9 Legends opiera się na wywoływaniu w graczach wrażenia maksymalnej prędkości. Z tego względu realizm rozgrywki był dla twórców daleko na liście priorytetów. Znacznie istotniejsze są akrobatyczne skoki oraz dopałki przy pomocy nitro.

Star Wars: Republic Commando. Gra pojawi się na PlayStation 4 i Nintendo Switch

Dostępne dotychczas jedynie na komputerach osobistych i Xboksach Star Wars: Republic Commando już wkrótce pojawi się na kolejnych platformach. Za przygotowanie portu na PS4 i Switcha odpowiada Aspyr Media.

Stardew Valley w formie planszówki. Pierwszy nakład wyprzedany

Stardew Valley: The Board Game to planszówka na podstawie popularnej gry niezależnej, której autorem jest Eric "Concerned Ape" Barone. Pierwszy nakład już został wyprzedany.

Ubisoft z kolejnymi wyciekami. Rainbow Six Parasite na nieoficjalnych materiałach

W sieci pojawiły się kolejne nieoficjalne materiały na temat Rainbow Six Parasite, kooperacyjnego spin-offu popularnej strzelanki sieciowej z 2015 roku. Tym razem pokazano materiał z rozgrywki oraz zrzut ekranu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments