Recenzje gier

Cyberpunk 2077 [RECENZJA]
Grzegorz Ćwieluch Grzegorz Ćwieluch
7.01.2021

Cyberpunk 2077 [RECENZJA]

Recenzujemy Cyberpunk 2077. Najnowsze dzieło CD Projekt Red to jedna z najgłośniejszych premier poprzedniego roku.

Gry
Unto the End [RECENZJA] Analogowa taktyka podszyta minimalizmem
Avatar Bartosz Witoszka
1.01.2021

Unto the End [RECENZJA] Analogowa taktyka podszyta minimalizmem

W grudniu swoją premierę miało Unto the End, debiutancka produkcja 2 Ton Studios, w której wcielamy się w wojownika zmierzającego do swojego domu. Gra cechuje się wysokim poziomem trudności i wymaga dużego skupienia

Recenzje gier

Subiektywna opinia może kogoś przekonać lub zniechęcić do zakupu gry, komiksu czy planszówki. Może też rzucić światło na mankamenty produkcji, których nie zauważa się wcześniej lub uznaje się je za mało istotne. Z kolei podkreślenie zalet może przekonać kogoś do kupna gry, której dany gracz wcześniej nawet nie chciał mieć w swojej kolekcji.

Nasi recenzenci dokładnie prześwietlają wszystkie produkcje i produkty po to, aby ułatwić wybór innym. Spędzają godziny przed konsolami i komputerami, a także przy stole za planszą lub przed ekranem z Netflixem, żeby wychwycić wszystkie nieprawidłowości i drobne smaczki. Później rzetelnie dzielą się wrażeniami z innymi graczami, widzami, czytelnikami.

I choć ich przeżycia są ważne, to każdy z recenzentów nie zapomina też o zdrowym obiektywizmie. Właśnie dlatego nasze recenzje są kompletne.