Aktualności o grach

Doom Eternal: trofea już znane. Jak je zdobyć?
Michał Wieczorek Michał Wieczorek
26.03.2020

Doom Eternal: trofea już znane. Jak je zdobyć?

Jesteś prawdziwym Doom Slayerem? Jeżeli tak, zachęcamy do zapoznania się z listą trofeów z Doom Eternal. Spraw, aby piekło spłonęło, ponownie zdobywając platynę.

Aktualności o grach
Persona 5: Royal – premiera już pod koniec marca!
Avatar Radosław Dąbrowski
26.03.2020

Persona 5: Royal – premiera już pod koniec marca!

W niniejszym artykule przybliżamy najważniejsze informacje na temat nadchodzącej rozszerzonej wersji gry Persona 5: Royal. Premierę nowego produktu od firmy Atlus zaplanowano na ostatni dzień marca.

Aktualności o grach

W aktualnościach znajdziesz najświeższe informacje ze świata gier i technologii. Newsy pobierane są ze sprawdzonych źródeł i dotyczą szerokiej tematyki - każdy gracz (i nie tylko gracz) znajdzie tu interesującą go informację. Chcesz sprawdzić, czy data premiery wyczekiwanej gry na PlayStation 4 nie została przesunięta lub na jakim etapie są prace nad nową produkcją? Albo kiedy na Netflixie pojawi się dobrze rekomendowany serial? Jeśli takie informacje są już dostępne - znajdziesz je także u nas.

Wiemy, jak trudno jest obecnie znaleźć sprawdzone informacje i jak ciężko jest wydobyć je z wielu fake newsów. Dlatego przekazywana jest nas wiedza weryfikowana jest przez kilku autorów, a jeśli aktualności dotyczą pogłosek i plotek na temat danej produkcji - wtedy jest to jasno podkreślane. Szanujemy czas graczy i pasjonatów technologii.