Kiedy NiOh 2 wyjdzie na PC?

Stanisław Odoj Aktualności o grach Publikacja: 18.02.2020, 13:48 Aktualizacja: 25.03.2021, 9:56
Nioh 2 to mająca się niebawem ukazać gra akcji RPG. Jej poprzednik, którego jest prequelem, zebrał w prasie branżowej doskonałe recenzje (m.im. od IGN 9.6/10). Na razie producent gry zapowiedział premierę jedynie na PS4, ale domyślamy się, że prędzej czy później gra ukaże się również i na pecety. Kiedy może to nastąpić?
Nioh 2 na PC?
9 Udostępnień

Kiedy NiOh 2 wyjdzie na PC?

NiOh 2 został zapowiedziany PS4 i PC. Poprzednia edycja gry (początkowo wydana tylko na konsole) cieszyła się na tyle dużą popularnością, że po jakimś czasie wydano również wersję na PC. Zajęło to aż 9 miesięcy, bowiem wersję komputerowa została wydana dopiero w listopadzie, podczas gdy edycja na PlayStation ukazała się już w lutym 2017 roku. Jest to więc całkiem dobry argument na to, że również i NiOh 2 ukaże się na obu platformach.

Przypomnijmy, że premiera NiOh 2 na PS4 jest zaplanowana na 13 marca 2020 roku. Wersja pecetowa ukaże się w listopadzie tego roku. Jako listopad datę premiery na PC podaje m.in. portal Gamespot czy Eurogamer. Nie jest to jedynak data pewna – wydawca gry nie potwierdził, że gra ukaże się właśnie w tym terminie.

Tak czy inaczej na początek do gry na pewno przyda się pad. Gra będzie zoptymalizowana pod kontrolery do konsoli i rozgrywka na klawiaturze i myszce na pewno będzie sprawiała trudności nawet weteranom Dark Souls.

Premiera NiOh 2 na PS4 już niedługo!

Premiera NiOh 2 odbędzie się już za chwilę, czyli 13 marca 2020 roku. To gra podobna do serii Dark Souls, Sekiro:Shadows Die Twice czy Onimusha, czyli wymagająca gra akcji z elementami RPG. Gra NiOh 2, podobnie jak jej poprzednik, będzie osadzona w XVI-wiecznej Japonii. Oprócz ludzi podczas rozgrywki napotkamy yokai, czyli rodzaj japońskich potworów oraz będziemy mieć okazję rozwijać nasze zdolności za pomocą imponująco dużego drzewka rozwoju postaci.

Gracze mieli już okazję spróbować swoich sił w NiOh 2 podczas otwartej bety, która odbyła się w listopadzie. Studio odpowiedzialne za grę, Team Ninja skorzysta z feedbacku zebranego podczas bety i wprowadzi poprawki do ostatecznej wersji gry. Po premierze zapraszamy was do naszej recenzji Nioh 2, żeby sprawdzić jak wypadły w praktyce bombastyczne zapowiedzi producentów!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments