Marvel’s Spider-Man

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
marvel's spider-man

Marvel’s Spider-Man

Akcji
Insomniac Games
7 września 2018
Sony Interactive Entertainment

Najświeższa gra zapowiada się jako prawdziwy rarytas dla miłośników Człowieka - Pająka, ładna animacja, zapierające dech w piersiach ujęcia i wszystko co najlepsze w konsoli PS4. Czy nowy Człowiek – Pająk zrobi tak dobre wrażenie przekonamy się już 7 września.

Tym razem siły połączyli Marvel i Insomaniac. Pierwszy stworzył komiksy z Peterem Parkerem, zwykłym chłopakiem który stał się super bohaterem. Insomaniac zaś wyprodukował grę Spider-Man. Warto było cierpliwie poczekać, bo w tym miesiącu premierę miała przygodowa gra z prawdziwego zdarzenia! Jak pamiętamy Peter Parker niesamowite moce otrzymał przypadkiem: został ugryziony przez napromieniowanego pająka podczas pokazu naukowego. Początkowo próbował swoich sił w wrestlingu, ale jakiś czas później, kierowany poczuciem sprawiedliwości i własną historią, postanowił ścigać bandytów i złoczyńców. Tak w dużym skrócie wygląda jego historia, która wydaje się być wdzięcznym tematem dla wszelkiego rodzaju gier zręcznościowych. Niestety, udanych produkcji, których bohaterem jest Spider - Man do tej pory było niewiele. Parker jak do tej pory przegrywał z Bruce'em Wayne'em, który w przebraniu Batmana był bardziej mroczny i malowniczy, także dla wielu fanów bohaterów w przebraniu. Okazuje się jednak, że tę postać można też przedstawić pięknie. Właśnie dlatego złą passę postanowiła przełamać grupa z Insomaniac Games. W ekskluzywnej grze, która wejdzie do sklepów już we wrześniu (tylko na PS4, właściciele innych konsol tego przywileju nie dostaną), mamy zupełnie nowego, komiksowego Petera.

Najnowsza część przygód Człowieka-Pająka nie jest dosłowną adaptacją przygód znanych miłośnikom komiksów, więc o znanych potyczkach nie może być mowy. Parker w pajęczym przebraniu przemierza Nowy Jork, który jest kapitalnie i w sposób wciągający odtworzony: dla gracza będzie udostępnione całe miasto wraz z imponującymi budynkami i podejrzanymi uliczkami. Spider-Man korzysta z pajęczej sieci, którą wystrzeliwuje w stronę dowolnych obiektów. Dzięki poruszaniu się w ten sposób, Parker może dotrzeć wszędzie szybko, bo nie biega, tylko niemal lata. Pionowe ściany także nie są przeszkodą dla naszego bohatera – Spider-Man potrafi bo nich chodzić, a nawet biegać! Sekwencje walk są bardzo widowiskowe, a funkcja QTE w najbardziej szalonych akcjach dodaje dramatyzmu i utwierdza gracza w przekonaniu, że ma realny wpływ na los bohatera. Człowiek-Pająk potrafi nawet wystrzelić sieć w stronę na przykład worku z piaskiem i rzucić nim w przeciwnika. Jednym z ciekawszych zabiegów ma być możliwość kierowania… Mary Jane Watson! Wprawdzie gra toczy się pół roku po zerwaniu pary ale Mary i Peter łączą siły, bo chcą rozwiązać tajemnice Mr. Negative’a. Co ciekawe, w najnowszej grze Peter Parker ma 23 lata, czyli jest Spider-Manem już od 8 lat. Wie na co go stać i do czego zdolne jest jego ciało i w jakim rodzaju walki czuje się najpewniej.

F1 2021 ze zwiastunem. Znamy datę premiery gry i wymagania sprzętowe

Electronic Arts dostarczyło szeregu istotnych informacji związanych z premierą gry F1 2021.

Resident Evil Village. Nowy zwiastun i informacje o demach

Jest już dostępny nowy zwiastun Resident Evil Village. Poznaliśmy także świeże informacje o wersjach demonstracyjnych gry.

Oxenfree 2: Lost Signals. Debiut gry jeszcze w tym roku

Oficjalnie zapowiedziano premierę Oxenfree 2: Lost Signals, która odbędzie się jeszcze w bieżącym roku.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments