Marvel’s Spider-Man

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
marvel's spider-man

Marvel’s Spider-Man

Akcji
Insomniac Games
7 września 2018
Sony Interactive Entertainment

Najświeższa gra zapowiada się jako prawdziwy rarytas dla miłośników Człowieka - Pająka, ładna animacja, zapierające dech w piersiach ujęcia i wszystko co najlepsze w konsoli PS4. Czy nowy Człowiek – Pająk zrobi tak dobre wrażenie przekonamy się już 7 września.

Tym razem siły połączyli Marvel i Insomaniac. Pierwszy stworzył komiksy z Peterem Parkerem, zwykłym chłopakiem który stał się super bohaterem. Insomaniac zaś wyprodukował grę Spider-Man. Warto było cierpliwie poczekać, bo w tym miesiącu premierę miała przygodowa gra z prawdziwego zdarzenia! Jak pamiętamy Peter Parker niesamowite moce otrzymał przypadkiem: został ugryziony przez napromieniowanego pająka podczas pokazu naukowego. Początkowo próbował swoich sił w wrestlingu, ale jakiś czas później, kierowany poczuciem sprawiedliwości i własną historią, postanowił ścigać bandytów i złoczyńców. Tak w dużym skrócie wygląda jego historia, która wydaje się być wdzięcznym tematem dla wszelkiego rodzaju gier zręcznościowych. Niestety, udanych produkcji, których bohaterem jest Spider - Man do tej pory było niewiele. Parker jak do tej pory przegrywał z Bruce'em Wayne'em, który w przebraniu Batmana był bardziej mroczny i malowniczy, także dla wielu fanów bohaterów w przebraniu. Okazuje się jednak, że tę postać można też przedstawić pięknie. Właśnie dlatego złą passę postanowiła przełamać grupa z Insomaniac Games. W ekskluzywnej grze, która wejdzie do sklepów już we wrześniu (tylko na PS4, właściciele innych konsol tego przywileju nie dostaną), mamy zupełnie nowego, komiksowego Petera.

Najnowsza część przygód Człowieka-Pająka nie jest dosłowną adaptacją przygód znanych miłośnikom komiksów, więc o znanych potyczkach nie może być mowy. Parker w pajęczym przebraniu przemierza Nowy Jork, który jest kapitalnie i w sposób wciągający odtworzony: dla gracza będzie udostępnione całe miasto wraz z imponującymi budynkami i podejrzanymi uliczkami. Spider-Man korzysta z pajęczej sieci, którą wystrzeliwuje w stronę dowolnych obiektów. Dzięki poruszaniu się w ten sposób, Parker może dotrzeć wszędzie szybko, bo nie biega, tylko niemal lata. Pionowe ściany także nie są przeszkodą dla naszego bohatera – Spider-Man potrafi bo nich chodzić, a nawet biegać! Sekwencje walk są bardzo widowiskowe, a funkcja QTE w najbardziej szalonych akcjach dodaje dramatyzmu i utwierdza gracza w przekonaniu, że ma realny wpływ na los bohatera. Człowiek-Pająk potrafi nawet wystrzelić sieć w stronę na przykład worku z piaskiem i rzucić nim w przeciwnika. Jednym z ciekawszych zabiegów ma być możliwość kierowania… Mary Jane Watson! Wprawdzie gra toczy się pół roku po zerwaniu pary ale Mary i Peter łączą siły, bo chcą rozwiązać tajemnice Mr. Negative’a. Co ciekawe, w najnowszej grze Peter Parker ma 23 lata, czyli jest Spider-Manem już od 8 lat. Wie na co go stać i do czego zdolne jest jego ciało i w jakim rodzaju walki czuje się najpewniej.

PES 2021. Premiera wyłącznie w formie aktualizacji

PES 2021 już niebawem ukaże się na rynku. W tym roku może to być inna premiera niż dotychczas. Jest realne, że nowa część serii Konami wydana zostanie tylko jako aktualizacja dla poprzednika.

Ubisoft Forward 2020. Czego dowiedzieliśmy się na konferencji?

Za nami Ubisoft Forward – specjalne wydarzenie, podczas którego zapowiedziano szereg premierowych gier. Czego się dowiedzieliśmy? Jakie materiały promocyjne otrzymaliśmy?

Superhot: Mind Control Delete. Premiera dodatku w połowie lipca

Zapowiadamy lipcową premierę Superhot: Mind Control Delete – samodzielnego dodatku do polskiej strzelanki Superhot. Dla części użytkowników pobranie rozszerzenia będzie możliwe za darmo.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o