3%. Premiera czwartego sezonu już dziś!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 14.08.2020, 10:05 Aktualizacja: 14.08.2021, 10:06
W literaturze, grach wideo czy filmach wizje futurystycznego świata zazwyczaj są pesymistyczne. Zakładają nadejście jakiegoś kataklizmu, konfliktu zbrojnego albo niekorzystny dla społeczeństwa rozwój technologii. Lekko nie mają także bohaterowie 3% - serialu opowiadającego o niedalekiej przyszłości, którego czwarty sezon już dziś trafia na Netflix.
Premiera 4. sezonu 3% w Netflix już w sierpniu!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 4. sezonu 3% poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera 4. sezonu serialu 3%?

Najnowsze odcinki omawianej produkcji trafią na platformę Netflix już dziś, 14 sierpnia. Dostępne będą od godz. 9.00. Kolejny sezon 3% to obok zapowiadanego przez nas thrillera science-fiction Power najciekawsza premiera w tym piątkowym dniu, choć waszą uwagę przykuć może również drugi sezon serialu Dirty John, który tym razem nosi podtytuł Betty Broderick. Warto przy okazji wspomnieć, że 4. sezon to ostatni rozdział brazylijskiej historii, który zamknie snutą od czterech lat futurystyczną opowieść.

Użytkownikom Netflix, którzy poszukują nieco innych filmowych lub serialowych fabuł, polecamy zapoznanie się z pozostałymi nowościami. W sierpniu 2020 swoich kontynuacji na Netflix doczekają się tak popularne seriale jak komediodramat Rita czy zawierający elementy urban fantasy Lucyfer. Dla fanów piłki nożnej natomiast atrakcyjną pozycją może być dokument Anelka: Piłkarz niezrozumiany, przybliżający sylwetkę byłego reprezentanta Francji oraz piłkarza największych klubów Europy – Realu Madryt, Manchesteru City czy Chelsea.

Ucieczka do raju

Świat przedstawiony w 3% naznaczony jest silnym, wyraźnym kontrastem. Obowiązuje bowiem podział na ludzi zamieszkujących społeczność slumsów oraz elitarne grono przebywające na wyspie, będącej istnym rajem. Pojęcia biedy, głodu oraz brudu są obce szczęśliwym mieszkańcom odseparowanego od reszty świata terenu. Szansa na to, aby dołączyć do wyspiarskiej społeczności jest niewielka. Nie oznacza jednak, że całkowicie jej brak.

Rozpoczyna się zacięta rywalizacja o wywalczenie własnego miejsca na wyspie i choć każdy może przystąpić do rekrutacji w wieloetapowym, skomplikowanym strukturalnie Procesie, to tylko wybrani mają realne szanse na powodzenie. Próba zdania testów dla niejednego uczestnika Procesu stanowi poważną grę psychologiczną oraz odpowiedzenie sobie na pytanie, jakie wartości liczą się w jego życiu.

Twórcą 3% jest Pedro Aguilera, specjalizujący się w scenariopisarstwie. Pod koniec stycznia w Netflix zadebiutował pierwszy sezon Wszechwiedzącego, do którego Aguilera także napisał scenariusz.

Kto wystąpi w finalnym sezonie?

W czwartym i jednocześnie zamykającym całość sezonie 3% nie zabraknie aktorów doskonale znanych z poprzednich części brazylijskiego serialu.

  • João Miguel – Ezequiel
  • Bianca Comparato – Michele Santana
  • Michel Gomes – Fernando Carvalho
  • Rodolfo Valente – Rafael Moreira
  • Vaneza Oliveira – Joana Coelho

Oficjalnego potwierdzenia odnośnie do liczby odcinków czwartego sezonu jeszcze nie poznaliśmy.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments