Akcja Play at Home. Garść bonusów od Sony

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 14.05.2021, 12:55 Aktualizacja: 14.05.2022, 12:55
W ramach akcji Play at Home firma Sony przygotowała kolejne prezenty dla graczy. Tym razem są to dodatkowe zawartości dla wybranych gier.
Na State of Play w sierpniu 2020 nie będzie mowy o PS5.
0 Udostępnień

Pomimo że w ostatnim czasie za sprawą m.in. możliwości szczepienia i luzowania obostrzeń można mieć nadzieję, że pandemia powoli dobiega końca, to firma Sony nie porzuca swojej akcji Play at Home. Zainaugurowała ją w zeszłym roku, na początku zmagań z koronawirusem, aby zachęcić swoich użytkowników do pozostania w domowej przestrzeni.

Tym razem zamiast pełnych wersji gier, postanowiono zaproponować graczom wyposażenie konkretnych tytułów w dodatkową zawartość. Będą to głównie elementy kosmetyczne, specjalny ekwipunek czy wirtualna waluta. Gry, którym dedykowane są bonusy, to m.in. NBA 2K21, Rocket League czy World of Tanks/World of Warships. Pełny wykaz tego, jakie konkretne dodatki otrzymamy i do których produkcji, znajduje się w zakładce na oficjalnym blogu PlayStation.

Z najnowszej oferty Play at Home będzie można korzystać od 17 maja. W nieco późniejszym terminie, 20 maja, udostępnione zostaną także bonusy do Call of Duty: Warzone. Wszystkie dodatki pozostaną osiągalne do 6 czerwca.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments