Alexa i Katie. Premiera 4. sezonu w Netflix już w czerwcu

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 28.05.2020, 14:14 Aktualizacja: 28.05.2021, 14:14
W czerwcu nauczyciele wystawią finalne stopnie, a uczniowie zakończą rok szkolny. Spora część licealistów wyjątkowo w tym miesiącu podejdzie do egzaminów maturalnych. Swoje szkolne przygody będą miały także bohaterki serialu Alexa i Katie. Premiera 4. sezonu młodzieżowej produkcji już niebawem tylko na platformie Netflix.
premiera 4. sezonu Alexa i Katie w Netflix już w czerwcu!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 4. sezonu Alexa i Katie w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 4. sezon Alexa i Katie w Netflix?

Premiera najnowszych odcinków Alexa i Katie przypadnie na 13. czerwca. Na ten moment jeszcze nie mamy oficjalnie potwierdzenia odnośnie do liczby odcinków sezonu. Przypomnimy, że w poprzednich seriach nie obowiązywała żadna reguła. Pierwszy sezon liczył trzynaście epizodów, drugi dziesięć, trzeci zaś szesnaście z podziałem na dwie części po osiem.

Alexa i Katie to serial o sile przyjaźni

13. czerwca poza 4. sezonem Alexa i Katie do bazy Netflix trafi także spin-off cyklu o Harrym Potterze – Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, a także prosto z Korei Południowej premierowy serial The King: Eternal Monarch. Jeżeli niekoniecznie są to dla was zachęcające tytuły, to polecamy zapoznanie się ze wszystkimi premierami przewidzianymi w Netflix na czerwiec 2020.

Dojrzewanie w dobie walki z rakiem

Alexa i Katie to serial przybliżający widzom losy dwóch nastolatek. Bohaterki rozpoczynają bardzo ważny okres swojego życia – czeka ich bowiem nauka w szkole średniej. Ich przyjaźń jest niezwykle silna, pomimo że na ich drodze trafiają się różne przeszkody, a Alexa zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Na szczęście nieprzerwanie może liczyć na wsparcie Katie.

na kiedy została zaplanowana premiera Alexa i Katie?

Omawiana produkcja znakomicie wpisuje się w tendencję serwisu Netflix do proponowania widzom opowieści o nastoletnich bohaterach, stojących w obliczu walki z wieloma różnymi problemami i muszących sobie poradzić ze specyfiką czasu dojrzewania. Na szczęście w tym trudnym okresie można liczyć na wsparcie najbliższych. O tym właśnie opowiada Alexa i Katie.

Nastoletni bohaterowie powracają

Oczywiście w 4.sezonie Alexa i Katie nie zabraknie tytułowych bohaterek, a także innych postaci, nieprzerwanie im partnerujących na ekranie od pierwszych odcinków.

  • Paris Berelc – Alexa
  • Isabel May – Katie
  • Jolie Jenkins – Jennifer
  • Emery Kelly – Lucas
  • Eddie Shin – Dave

Najnowsze przygody Aleksy i Katie już od 13 czerwca w Netflix. Poszczególny odcinek trwa około 25 minut.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments