Alinity Divine oskarżona o dręczenie kota podczas streamu

Stanisław Odoj Aktualności o grach Publikacja: 25.07.2019, 11:00 Aktualizacja: 26.11.2019, 1:44
Znana streamerka Alinity Divine znalazła w ogniu krytyki internautów po tym, jak rzuciła kotem podczas transmisji z Apex Legends. Zobacz, co faktycznie się stało - mamy nagrania.
21 Udostępnień

PETA domaga się usunięcia Alinity Divine z Twitcha

18 lipca podczas streamu Alinity zdenerwowała się na kota chodzącego po jej biurku. Chwyciła go, i rzuciła ją ślepo za siebie po czym jak gdyby nic się nie stało dalej grała w grę.  Zobacz, jak to wyglądało:

Oczywiście twitchchat był oburzony zachowaniem gwiazdy, na co odpowiedziała „nie sądziłam, że to zobaczycie”, „myślałam, że zrobiłam to wystarczająco szybko, żeby nikt tego nie zobaczył – kota latającego po ekranie – ale widocznie wszyscy to zobaczyli”.

Sprawa szybko trafiła na reddit i w konsekwencji do kontrowersyjnej organizacji praw zwierząt PETA, która wezwała Twitch do usunięcia streamerki z platformy.

To nie pierwszy raz, kiedy Alinity Divine dręczy zwierzęta

W przeszłości poiła też kota wódką

Na oskarżenia streamerka odpowiedziała, że jej zwierzęta są kochane i żyją w ciepłym i troskliwym domu. W niedzielę zaniepokojona twittowała: „proszę, przestańcie przychodzić do mojego domu i pytać sąsiadów o to gdzie jestem. To naprawdę straszne”.

A wy jak sądzicie? Czy Alinity przekroczyła granice dobrego smaku i zasługuje na ban z Twitcha i nękanie?

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ewelina
Ewelina
1 rok temu

Oczywiście, że przekroczyła. Nie tylko powinni ją na stałe usunąć z Twitcha i wszystkich możliwych social mediów, ale przede wszystkich odebrać zwierzęta i dać taki mandat, że się idiotka nie podniesie plus prace społeczne. W schronisku, przy sprzątaniu wybiegów. 😉