Armia umarłych z oficjalnym zwiastunem

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 14.04.2021, 10:11 Aktualizacja: 14.04.2022, 10:22
Już niebawem na platformie Netflix zadebiutuje nowy film Zacka Snydera. Otrzymaliśmy pierwszy zwiastun Armii umarłych.
0 Udostępnień

Źródło: Netflix/YouTube

Z pewnością wielu fanów twórczości Zacka Snydera jeszcze nie ochłonęło po premierze nowej wersji Ligi Sprawiedliwości, a już można przygotowywać się na kolejny film tego reżysera. Tym razem nie będzie to historia z udziałem superbohaterów, niemniej na nudę nikt nie powinien narzekać — Snyder przygotował bowiem horror ze sporą dawką efektownej, pełnej strzelanin akcji.

Jak już sugeruje tytuł zapowiadanego filmu, w Armii umarłych społeczeństwu zagrażają zombie. Specjalnego zadania podejmuje się Scott Warda. Główny bohater opowieści ma włamać się do strefy kwarantanny opanowanej przez nieumarłych, aby odzyskać 200 milionów dolarów. Musi tego dokonać w ciągu 32 godzin — po upływie tego czasu rząd zniszczy Las Vegas, odgrodzone na skutek epidemii od reszty kraju.

Film Snydera trafi na platformę Netflix jeszcze w tym roku — dokładnie 21 maja.  Nie wiemy jeszcze, ile trwać będzie Armia umarłych, lecz można śmiało przypuszczać, że będzie to seans zdecydowanie krótszy od czterogodzinnej Ligi Sprawiedliwości.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments