Armia umarłych. Zobacz początek filmu Zacka Snydera

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 19.05.2021, 12:10 Aktualizacja: 19.05.2022, 12:10
Już niebawem odbędzie się premiera "Armii umarłych". Na kanale YouTube można obejrzeć początek filmu w reżyserii Zacka Snydera.
0 Udostępnień

Fot. Kadr ze zwiastuna filmu

Zack Snyder nie zwalnia tempa. Autor takich hitów jak 300 czy Watchmen. Strażnicy wypuścił w ostatnim czasie autorską, reżyserską wersję Ligi Sprawiedliwości, a już w bieżącym tygodniu odbędzie się premiera jego kolejnego filmu. 21 maja na platformie Netflix zadebiutuje Armia umarłych.

Jak już sugeruje tytuł produkcji, w historii nie zabraknie postaci zombie. Epidemię umarlaków stara się wykorzystać grupa najemników, chcąca dokonać kradzieży w strefie kwarantanny obejmującej Las Vegas. Zainteresowani filmem, którzy nie mogą doczekać się najbliższego piątku, już teraz mogą przynajmniej częściowo zaspokoić potrzebę obejrzenia dzieła Snydera.

Na kanale JoBlo Movie Trailers na platformie YouTube udostępniono bowiem pierwsze 15 minut filmu.

Zack Snyder odpowiada nie tylko za reżyserię Armii umarłych. Wspólnie z Jobym Haroldem i Shayem Hattenem napisał także scenariusz oraz samodzielnie stanął za kamerą, kręcąc materiał. Przypomnijmy, że tematyka zombie nie jest mu obca i zajmował się nią już kilkanaście lat temu, kręcąc w 2004 roku Świt żywych trupów.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments