Pokemony mają nowego mistrza! Po 22 latach został nim Ash Ketchum

Stanisław Odoj Seriale Publikacja: 18.09.2019, 17:27 Aktualizacja: 18.09.2020, 17:29
Można powiedzieć, że lepiej późno niż wcale. Po 1082 odcinkach, 22 sezonach i 20 latach spełniły się marzenia głównego bohatera popularnej animacji. Ash Ketchum został mistrzem ligi Alola! Co ciekawe, zachował młodzieńczą urodę i wciąż ma 10 lat.
22 Udostępnień

Jak to możliwe, że Ash Ketchum jest mistrzem?

Co prawda Ashowi pozostało jeszcze dużo pokemonów do złapania (ma ich obecnie zaledwie 68), ale główny cel serialu Pokemon został wypełniony – Ash jest już Mistrzem Pokemon. Prawdopodobnie „pozwolono” mu wreszcie wygrać, bo seria ma otrzymać nową odsłonę w związku ze zbliżającą się premierą Pokemon Swords & Shield na Switcha. A może Nintendo po prostu ulitowało się nad zaklętym w ciało chłopca Ashem?

Droga do mistrzostwa Pokemon

Fani pokemonów na całym świecie cieszą się ze zwycięstwa Asha. To była już ósma próba zdobycia przez niego mistrzostwa i jedyna do tej pory udana. Zajęło mu to prawie 1082 odcinki, 22 sezony i 20 lat. W zwycięstwie miał swój udział niezawodny Pikachu, który wyeliminował Zorarka, a dzieła dokończył Lycanroc, wilkopodobny pokemon z VII generacji. Ash, redakcja Zagrano.pl składa ci najszczersze gratulacje.

Zobacz moment triumfu Asha i reakcje fanów:

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments