Assassin’s Creed: Valhalla. Premiera dodatku opóźniona

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 15.04.2021, 12:32 Aktualizacja: 15.04.2022, 12:47
Fani serii Assassin's Creed muszą się uzbroić w cierpliwość. Poinformowano o zmianie terminu premiery dodatku do ostatniej części cyklu.
0 Udostępnień

Pomimo że od czasu listopadowej premiery Assassin’s Creed: Valhalla minęło blisko pół roku, to zainteresowanie grą nie gaśnie. Producent i wydawca Ubisoft zdążył już zapowiedzieć, że ze względu na świetne wyniki sprzedaży oraz ogólny fenomen zamierza jeszcze przez długi czas wspierać produkcję, oferując znacznie więcej dodatków niż miało to miejsce w przypadku poprzedniej części serii. Przypomnijmy, że z myślą o Assassin’s Creed: Odyssey z 2018 roku opracowano dwa duże dodatki, jedenaście krótkich rozszerzeń i dwa darmowe DLC, a ostatnia aktualizacja do gry pojawiła się ponad rok po premierze.

Gniew druidów, czyli pierwszy duży dodatek do Assassin’s Creed: Valhalla, planowo miał się ukazać 29 kwietnia. Za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter poinformowano jednak, że termin ten stał się nieaktualny. Twórcy ze studia Ubisoft potrzebują bowiem więcej czasu na dopracowanie zawartości dodatku, który przeniesie graczy do Irlandii. Eviora, głównego bohatera gry, czeka tam spotkanie z celtyckimi władcami.

Kiedy wobec tego zagramy w Gniew druidów? Nowa data premiery to 13 maja. Pozostaje mieć nadzieję, że dodatkowe czternaście dni okażą się dla francuskich deweloperów wystarczającym czasem na ukończenie dodatku. Tym bardziej, że w maju już tylko trzy miesiące będą ich dzielić od wypuszczenia kolejnej aktualizacji dla Assassin’s Creed: Valhalla. Premierę Oblężenia Paryża zaplanowano bowiem na sierpień 2021 roku.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments