Assassin’s Creed: Valhalla. Ubisoft opublikował zwiastun fabularny

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 30.09.2020, 14:11 Aktualizacja: 30.09.2021, 14:13
Już za niespełna półtora miesiąca odbędzie się premiera dwunastej głównej odsłony bestsellerowego cyklu Assassin's Creed. Nadchodząca część specjalnej promocji nie potrzebuje, ale studio Ubisoft dba o wysoki poziom oczekiwania na grę i przygotowało nowy materiał ją zapowiadający. Zachęcamy do obejrzenia zwiastuna fabularnego Assassin's Creed: Valhalla.
0 Udostępnień

Historia wojownika wygnanego

Do premiery najnowszej, już dwunastej głównej odsłony bestsellerowego cyklu Assassin’s Creed pozostało coraz mniej czasu. Nowe dzieło studia Ubisoft trafi na rynek 10 listopada w wersjach na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox Series X. Dwa dni później będą mogli po nie sięgnąć nabywcy drugiej z konsol nowej generacji – PlayStation 5. Zespół przygotowujący grę opublikował właśnie zwiastun fabularny, który przybliża historię Assassin’s Creed: Valhalla osadzoną w IX wieku.

W trakcie rozgrywki użytkownik pokieruje Eivorem – wojownikiem wygnanym z Norwegii, który udaje się w długą podróż, aby ocalić swój klan wikingów. Protagonista trafia na wybrzeża Anglii, gdzie toczy się krwawa walka o władzę. Wraz z klanem postanawia włączyć się do rywalizacji i zażegnać konfliktowi, co umożliwi mu zapracowanie na chwałę i zyskanie własnego miejsca w tytułowej Valhalli. Przygotowany przez Ubisoft zwiastun wprowadza nas w świat pełen zachwycających naturalnych obszarów oraz spektakularnych, widowiskowych batalii, toczonych drogą lądową oraz morską. Z pewnością na brak emocji posiadacze Assassin’s Creed: Valhalla narzekać nie będą.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments