Avatar

zagrano

Redaktor

Skontaktuj się ze mną

Posty użytkownika zagrano:

Kto trochę uważniej śledzi rynek komiksowy, mógł już zauważyć, że Non Stop Comics coraz chętniej nie patrzy za ocean, ale szuka interesujących tytułów zdecydowanie bliżej, a konkretnie we Francji, Anglii, Włoszech i Hiszpanii. Nie inaczej jest tym razem.

Fabuła Cyberpunk 2077 rozgrywana jest w tytułowym roku 2077. Światem rządzą korporacje, a w podziemiu rośnie królestwo różnorodnych gangów.

World War Z to gra osadzona w postapokaliptycznym świecie, opanowanym przez hordy umarlaków. Widowiskowa strzelanka opracowana została w trybie co-op, gdzie bohater walczy w zespole.

Death Stranding ma zmienić postrzeganie rozrywki. Nie będzie to bowiem klasyczny horror, a raczej gra akcji, z typową dla wielu thrillerów skradanką i mrocznymi elementami.

Akcja produkcji rozgrywa się w niedługim czasie po wydarzeniach z MK z 2011 roku. Na horyzoncie zachwianego świata pojawia się wojowniczka Kronika, potrafiąca manipulować czasem.

Dying Light 2 nie opowiada jednej historii. Decyzje podejmowane przez gracza tworzą własną historię, zależną od dokonywanych wyborów.

Fabuła produkcji, za której projekt odpowiada francuskie studio Eko Software (znane przede wszystkim z serii How To Survive) rozgrywa się w niezwykle ponurej krainie zwanej Starym Światem.

Gracz w Observation wciela się w sztuczną inteligencję zwaną S.A.M., a więc jest pewnego rodzaju wsparciem i ochroną kruchego człowieka. Mając do dyspozycji wiele urządzeń, musi umożliwić dalsze kroki bohaterce.