Avengers Endgame – pierwszy trailer filmu Marvela

Magdalena Witkowska Komiksy Publikacja: 7.12.2018, 15:31 Aktualizacja: 7.12.2018, 15:31
Marvel Studios udostępniło podczas The Game Awards pierwszy zwiastun nowego filmu o Avengers. Już wiadomo, że film będzie miał podtytuł End Game. Świat nie upadł, ale pogrążył się w chaosie. Zginęła połowa ze wszystkich stworzeń. Premiera najnowszej części planowana jest na 26 kwietnia 2019 roku.
avengers endgame
6 Udostępnień

Co po Infinity War?

Trailer ukazuje świat po wielkim zwycięstwie Thanosa. Tony Stark przebywa gdzieś w kosmosie. Próbuje przekazać wiadomość Pepper – pożegnanie w razie gdyby kiedykolwiek miała znaleźć jego zbroję.

Natomiast na ziemi panuje chaos. Zginęła połowa ludzkości. Trailer ukazuje puste pola i zrujnowane miasta. – Thanos dokonał dokładnie tego, co zamierzał – stwierdza w trailerze Czarna Wdowa. – Wymazał pięćdziesiąt procent ze wszystkich stworzeń.

Członkowie Avengers muszą stawić czoła nowej rzeczywistości.

Czy niedobitki Avengers mają plan

Możemy spodziewać się powrotu Ant-Mana! Krótka zajawka pod koniec filmu pokazuje Scotta Langa, stojącego pod główną siedzibą Avengers. Jakim cudem Ant-Man wydostał się z Quantum Realm? W jaki sposób – i czy w ogóle Iron-Man wróci na ziemię? Jaki plan ma Kapitan Ameryka? I czy to wszystko na pewno się wydarzy?

Pamiętajmy też, że Marvel często “zmienia zdanie” co do wydarzeń zawartych w trailerach. Niczego nie możemy być pewni. A to sprawia że czekanie staje się jeszcze bardziej ekscytujące.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments