Baki. Premiera 3. sezonu w Netflix już dziś!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 4.06.2020, 9:54 Aktualizacja: 4.06.2021, 9:55
Już dziś na platformę Netflix trafi 3. sezon Bakiego. Premiera ta może sprawić, że zapoczątkowany w 2018 roku serial zyska w naszym kraju nieco większą rozpoznawalność. Jak sugerują bowiem niewielkie ilości głosów na popularnych serwisach filmowych, japońska produkcja nie jest jeszcze zbyt popularna nad Wisłą. A fani anime z dużą ilością walk powinni zwrócić na tę produkcję uwagę!
Baki. Premiera 3. sezonu w Netflix już w czerwcu
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 3. sezonu Baki w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 3. sezon Baki w Netflix?

Najnowsze przygody Bakiego trafią do bazy danych platformy Netflix już dziś, 4. czerwca. Powinny być dostępne od godz. 9.00. Poszczególne odcinki tego anime trwają około 25 minut. W trzecim sezonie, podobnie jak w poprzednich dwóch, powinniśmy się spodziewać 24 epizodów. Fani japońskich animacji z dużą ilością pojedynków będą mieli więc zapewnione naprawdę sporo zabawy!

Tego samego dnia w Netflix odbędzie się premiera 1. sezonu Czy mnie słyszysz?, a następnego wśród nowości znajdziemy nowe odcinki hitowych i nieco kontrowersyjnych Trzynastu powodów oraz kolejny sezon Porad różowej brygady. Potwierdza to, że początek miesiąca będzie dla popularnej wypożyczalni dość obfity.

Pełen wykaz filmowych oraz serialowych premier w Netflix na czerwiec 2020 tradycyjnie znajdziecie w naszym zestawieniu.

Wyjść z cienia ojca

Fabuła omawianego serialu anime dotyczy losów Bakiego – wybitnego mistrza sztuk walki, który sukcesywnie buduje własną legendę. Można rzec, że w jego przypadku bycie wojownikiem jest rodzinne. Ojciec protagonisty to prawdziwa legenda, uważany za najsilniejszego człowieka na Ziemi. Ambicja Bakiego jest na tyle wielka, że zamierza odebrać to miano swojemu rodzicowi. Stanowi to punkt wyjścia dla historii w pierwszym sezonie, która sukcesywnie kontynuowana jest do dnia dzisiejszego.

Podstawę scenariuszową dla serialu stanowi manga autorstwa scenarzysty i rysownika Keisuke Itagakiego, której start przypadł na sam początek lat 90. i jest nieprzerwanie kontynuowana. Anime cechuje obecność wielu walk o sporej dynamice i dość wysokim poziomie przemocy. W 3. sezonie Baki możemy liczyć na kolejną dużą porcję fizycznych zmagań. Portretowane są w dość modelowy dla anime sposób, nierzadko przywodzący na myśl takie klasyki jak Dragon Ball czy Rycerze Zodiaku.

Kogo usłyszmy w najnowszych odcinkach?

W anime Baki głosów dla swoich bohaterów użyczyli m.in.:

  • Nobunaga Shimazaki – Baki Hanma
  • Takayuki Sugo – Doppo Orochi
  • Bin Shimada – Gōki Shibukawa
  • Sora Amamiya – Kozue Matsumoto
  • Akio Ôtsuka – Yūjirō Hanma
Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments