Battlefield 5: 6000 Company Coins za darmo!

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 7.04.2020, 18:44 Aktualizacja: 7.04.2020, 18:44
Do internetowych wypożyczalni trafia coraz więcej filmów oraz seriali, gwiazdy muzyczne udostępniają swoje koncerty, a inni celebryci nagrywają lub piszą i publikują rozmaite materiały. Wszystko po to, aby zachęcić społeczeństwo do pozostania w domu. EA DICE – producent Battlefield 5 – także ma swój pomysł. 6000 Company Coins do zdobycia za darmo!
battlefield 5 company coins
8 Udostępnień

Odbierz 6000 Company Coins za darmo!

Battlefield 5 to obok takich tytułów jak DiRT Rally 2.0, Sniper Elite 4, Strange Brigade, Candy Crush Saga czy Farm Heroes Saga kolejna gra, której producenci zachęcają do pozostania w domu. Oczywiście same słowa, nawet jeżeli zostałyby ułożone w pięknym, wzruszającym liście, by nie wystarczyły. Musi być coś jeszcze. W przypadku gier online rozwiązanie wydaje się dość oczywiste – można umożliwić graczom pobranie za darmo (np. na czas określony) całej wersji danego produktu albo jakichś dodatków. Jeżeli chodzi o Battlefield 5, jest to możliwość łatwego zdobycia aż 6000 Company Coins. Za darmo!

premiera battlefield 5 Fot. DICE

Procedura nie jest zanadto komplikowana. Właściwie trudno mówić o jakichkolwiek wytycznych. Zwyczajnie wystarczy, że w wyznaczonych dniach zalogujemy się do gry i sięgniemy po zestawy Company Coins. Pomysłodawcy rozdzielili przewidziane 6000 sztuk na cztery pakiety po 1500. Rozwiązanie wydaje się sensowne i dzięki temu użytkownicy mogą pozostać w domach na więcej niż jeden dzień, poświęcając wolny czas na granie w Battlefield 5.

Łącznie cztery pakiety po 1500 Company Coins odbierzemy w następujących dniach:

  • 6-7 kwietnia
  • 8-9 kwietnia
  • 10 kwietnia
  • 13-14 kwietnia

Zachęty są potrzebne do gry w Battlefield 5 także z innego powodu

Powyższe pytanie można postawić z lekkim uśmiechem, ale nie jest ono tak abstrakcyjne, jak się wydaje. Na początku lutego podano statystykę sprzedaży i okazało się, że sprzedano 7,3 miliona kopii gry, co przyniosło olbrzymie rozczarowanie. Zgodnie z oczekiwaniami spodziewano się liczby przynajmniej o milion większej.

Z pewnością o poprawę nastroju nie może zadbać wspomnienie zeszłorocznego komunikatu, zgodnie z którym łączna sprzedaż gier z serii Call of Duty przekroczyła 300 milionów egzemplarzy. To miła historyczna wiadomość, która nie zmienia faktu, że w ciągu ostatnich miesięcy gracze byli na Battlefield 5 zwyczajnie wściekli!

premiera battlefield 5 Fot. DICE

Własna niesatysfakcjonująca sprzedaż w połączeniu ze zdecydowanie lepszą sytuacją wielkiego rywala może być dla EA DICE oraz użytkowników tej gry doprawdy przybijająca. Przypomnijmy, że Battlefield 5 trafił na rynek wideo w listopadzie 2018 roku. Ukazał się na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. To już piąta odsłona zapoczątkowanej przed osiemnastoma laty serii. Fabuła piątki oparto na wydarzeniach z czasów II wojny światowej.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments