Battlefield trafi w przyszłym roku na urządzenia mobilne

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 23.04.2021, 12:41 Aktualizacja: 23.04.2022, 12:41
Nie będzie to żadne wznowienie którejś z dotychczasowych odsłon, lecz przygotowany od podstaw z myślą o przenośnym sprzęcie, pełnoprawny tytuł.
0 Udostępnień

Fot. Steam

Wraz z ogłoszeniem nadejścia szóstej części serii Battlefield podano do wiadomości, że szykowana jest także wersja gry na urządzenia mobilne. Nie będzie to żadne wznowienie którejś z dotychczasowych odsłon, lecz przygotowany od podstaw z myślą o przenośnym sprzęcie, pełnoprawny tytuł.

Szczegóły projektu przybliżył w oficjalnym komunikacie na stronie Electronic Arts dyrektor generalny DICE, Oskar Gabrielson:

Od dawna chcieliśmy sprowadzić serię Battlefield na więcej platform. Dlatego też po latach tworzenia prototypów z olbrzymią przyjemnością mogę ogłosić, że nasi przyjaciele z Industrial Toys, ściśle współpracując z DICE, tworzą zupełnie nową grę z serii Battlefield, która w 2022 roku wprowadzi wojnę totalną na smartfony i tablety.

Nie dajcie się zwieść — to samodzielna gra. To zupełnie inna gra niż ta, którą tworzymy na konsole i PC, zaprojektowana specjalnie z myślą o platformach mobilnych. Jest tworzona od podstaw przez iToys, by możliwość grania w grę z serii Battlefield , gdzie tylko chcecie, stała się rzeczywistością. Możecie się spodziewać w pełni rozwiniętej gry, która sprawdzi wasze umiejętności. Gra mobilna wchodzi teraz w okres testowy, w związku z czym możecie się spodziewać kolejnych informacji.

Nie mogę się doczekać, aż pokażemy wam dwie nadchodzące gry z serii Battlefield! A do tego czasu dbajcie o siebie i grajcie w Battlefield!

Planowo premiera gry na urządzenia przenośne miałaby się odbyć w 2022 roku. Na ten moment Battlefield Mobile wchodzi w fazę testów, zatem w najbliższych tygodniach powinniśmy otrzymać kolejną porcję informacji.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments