Bezpaństwowcy. Premiera serialu w Netflix już dziś!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 8.07.2020, 8:01 Aktualizacja: 8.07.2021, 8:03
W serwisie Netflix każdego tygodnia możemy liczyć na filmowe oraz serialowe nowości. Jeszcze przyjemniej zapowiadają się te, w których czeka na nas gwiazdorska obsada. Tak właśnie jest w przypadku serialu Bezpaństwowcy. Premiera pierwszego sezonu nowego serialu w Netflix już dziś, 8 lipca. O czym opowie produkcja z takimi gwiazdami jak Cate Blanchett oraz Yvonne Strahovski?
w obsadzie serialu Bezpaństwowcy znalazła się m.in. Yvonne Strahovsky
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 1. sezonu Bezpaństwowców poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera 1. sezonu Bezpaństwowców?

Bezpaństwowcy trafią do oferty popularnej wypożyczalni Netflix już 8 lipca. Zadaniami reżyserskimi podzieliły się w przypadku tego serialu Emma Freeman oraz Jocelyn Moorhouse. Do grona scenarzystów oraz producentów serialu przynależy także Cate Blanchett, będąca jednocześnie odtwórczynią jednej z głównych ról.

premiera serialu Bezpaństwowcy już 8 lipca w Netflix!

Początek lipca w Netflix zapowiada się obiecująco i Bezpaństwowcy to nie jedyna nowość, na którą warto zwrócić uwagę. Pięć dni przed ich premierą szeregi platformy zasiliła Klątwa Ju-on: Początek, natomiast za dwa dni odbędzie się premiera The Old Guard. Ze wszystkimi filmowymi oraz serialowymi nowościami możecie się zapoznać po zajrzeniu do naszego comiesięcznego zestawienia.

Obcy na australijskiej ziemi

Są reżyserzy, tacy jak Paul Thomas Anderson czy Alejandro González Iñárritu, którzy lubią snuć filmową opowieść wokół losów nie jednego protagonisty, lecz przynajmniej kilku. Jednocześnie jest pewien motyw, który łączy ich wszystkich i nadaje składającym się na ogólną historię pewną nić spójności. W Bezpaństwowcach dla czterech głównych bohaterów tym elementem zespalającym jest areszt imigracyjny w australijskim interiorze.

Na kwartet postaci składają się ludzie o następującej charakterystyce: stewardessa, która ucieka przed pewną sektą, prześladowany afgański uchodźca, młody ojciec, któremu doskwiera praca bez perspektyw, a także starający się nie dopuścić do wielkiego skandalu biurokrata. Jak potoczą się historie tych bohaterów? Jakie relacje zapanują między nimi? O tym już 8 lipca opowiedzą Bezpaństwowcy.

Gwiazdorska obsada Bezpaństwowców

W omawianym serialu zobaczymy dwie znakomite, powszechne cenione aktorki – Cate Blanchett oraz Yvonne Strahovski. Na ekranie nie zabraknie również znanych męskich osobistości, takich jak Jai Courtney czy czołowa postać kultowego Prawa ulicy Dominic West. Oto wykaz najważniejszych członków obsady Bezpaństwowców:

  • Cate Blanchett – Pat Masters
  • Yvonne Strahovski – Sofie Werner
  • Jai Courtney – Cam Sandford
  • Dominic West – Gordon
  • Fayssal Bazzi – Ameer

Pierwszy sezon Bezpaństwowców tworzy sześć niespełna godzinnych odcinków.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments