Biomutant. Nowe filmy z rozgrywką oraz edytorem postaci

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 6.05.2021, 12:31 Aktualizacja: 6.05.2022, 12:31
Na niespełna trzy tygodnie przed premierą Biomutanta otrzymaliśmy nowe filmy promujące grę. Materiały przybliżają gameplay oraz edytor postaci.
0 Udostępnień

Fot. Steam

Już pod koniec bieżącego miesiąca, dokładnie 25 maja, na rynku zadebiutuje Biomutant. To efekt współpracy producenta gry, studia Experiment 101 z jej wydawcą, firmą THQ Nordic. Na rodzimym gruncie natomiast dystrybucją zajmie się Koch Media Poland. Biomutant reprezentuje gatunek RPG akcji z otwartym, postapokaliptycznym światem, zamieszkanym przez człekokształtne zwierzęta.

Grę można już zamawiać w ofercie przedsprzedaży za pośrednictwem platformy Steam (obecny koszt to 249,99 złotych), a zaintrygowanych zapowiadanym tytułem graczy z pewnością zainteresują świeżo opublikowane materiały od jego twórców. Nowe filmy promujące Biomutanta przybliżają charakterystykę rozgrywki oraz specyfikę edytora postaci. Fani wszelakich kreatorów bohaterów powinni być usatysfakcjonowani, ponieważ ten od deweloperów z Experiment 101 oferuje szereg rozmaitych opcji i będzie można stworzyć swoją postać z zadbaniem o wiele szczegółów.

Od strony graficznej Biomutant również nie powinien rozczarować, aczkolwiek na wyrażenie opinii przyjdzie jeszcze czas. 25 maja przygotowana w oparciu o silnik Unreal Engine 4 produkcja ukaże się w wersjach na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Poniżej prezentujemy materiały z rozgrywki oraz edytora postaci:

 

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments