Biomutant. Premiera gry już jutro

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 24.05.2021, 12:44 Aktualizacja: 24.05.2022, 12:44
Już jutro odbędzie się premiera Biomutanta. Zachęcamy do zapoznania się lub przypomnienia zwiastunów oraz filmów z rozgrywką.
0 Udostępnień

Fot. Steam

Jutro, 25 maja, na rynku zadebiutuje Biomutant. To przygotowana przez studio Experiment 101 oraz wydana przez Nordic Game gra z gatunku RPG akcji, która wydana zostanie w wersjach na PC, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Gracz trafi do bardzo specyficznego, otwartego świata z elementami science-fiction oraz motywami z filmów kung-fu. Pomimo osadzenia akcji w postapokaliptycznym scenariuszu, to sceneria będzie bardzo kolorowa i bajkowa, znacząco odbiegająca os standardowych wizji rzeczywistości dotkniętych jakimś kataklizmem.

Miejsce akcji zamieszkują człekokształtne zwierzęta, swoją obecnością dopełniające ogólną specyfikę zaprojektowanej przez twórców gry krainy. Gracz ma za zadanie zjednoczyć poróżnione plemiona. Eksploracja rozbudowanego świata oparta będzie na poruszaniu się pieszo lub przy użyciu rozmaitych środków transportu — m.in. wierzchowców, skuterów wodnych, plecaków odrzutowych czy balonów. Wszystko w zależności od tego, czy odległość będziemy pokonywać drogą lądową, wodną lub powietrzną.

W trakcie rozgrywki nie zabraknie wielu starć z mniej lub bardziej wymagającymi przeciwnikami. Kluczową sprawą jest także rozwój naszego bohatera. Na początku powstanie on przy skorzystaniu z typowego na otwarciu zabawy kreatora postaci. Z upływem czasu i sukcesywnym postępem w grze będzie można zmieniać jego wygląd, poszerzać zasób ciosów w stylu kung-fu oraz innych zdolności i mocy.

Biomutant zapowiada się jako przemiła rozgrywka dla naszych oczu. O jego walorach wizualnych oraz audialnych można się przekonać po zapoznaniu się z wyszczególnionymi poniżej oficjalnymi materiałami promującymi grę.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments