Brand New Animal. Premiera 1. sezonu w Netflix już dziś!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 30.06.2020, 13:26 Aktualizacja: 30.06.2021, 13:28
Zainteresowanie kulturą japońską w naszym kraju jest dość spore, co może poświadczyć czytelność mangi albo oglądalność anime. Lubiący zwłaszcza drugi z gatunków mogą mieć na uwadze premiery w Netflix z dosłownie ostatniego dnia czerwca. Wśród nich przede wszystkim zawierający dwanaście epizodów 1. sezon Brand New Animal. To premiera nowej produkcji studia Trigger.
Brand New Animal
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 1. sezonu Brand New Animal poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera 1. sezonu Brand New Animal?

Premierowe odcinki omawianej japońskiej produkcji trafią do oferty wypożyczalni Netflix w ostatnim dniu miesiąca – 30 czerwca. Tak jest w przypadku całego świata, ale Japończycy mają seans Brand New Animal już dawno za sobą. Tam pierwsza część sezonu pojawiła się już 12 marca, podczas gdy druga trafiła do fanów anime 6 maja.

Nie jest to jedyna propozycja, którą przygotowali dla użytkowników właściciele platformy, choć premiera Brand New Animal wydaje się szczególnie ciekawa. W tym samym dniu pojawi się jednak blisko dwadzieścia innych nowości, a wśród nich m.in. takie kinowe hity jak Zapach kobiety, Bad Boys II czy Królewna Śnieżka i Łowca. Świąteczną atmosferą przedwcześnie poczujemy za sprawą Grinch: Świąt nie będzie. To rzadkość, aby coś wyprzedziło pod tym względem Last Christmas!

O wszystkich filmowych i serialowych premierach dowiecie się z naszego zestawienia filmów i seriali Netflix na czerwiec 2020.

Życie w skórze szopa

Jak sugeruje tytuł produkcji, duże znaczenie odgrywają w niej zwierzęta. Akcja serialu rozgrywa się w Anima City. Nie jest to zwykłe miasto. Zamieszkują je bowiem Zwierzoludzie, istoty będące w połowie człowiekiem, a w połowie zwierzęciem. Przeobrażenia doświadcza także główna bohaterka historii – Michiru.

Normalne życie nastolatki ulega zatem diametralnej zmianie. Od teraz tylko połowicznie pozostaje człowiekiem. Drugą częścią jej natury jest szop. Jak Michiru odnajdzie się w zupełnie nowej rzeczywistości? Jakie przygody na nią czekają, gdy na swojej drodze spotka przykładowo pół-człowieka, pół-wilka? Przekonacie się po obejrzeniu pierwszego sezonu Brand New Animal.

Kogo usłyszymy w oryginalnej wersji serialu?

W Brand New Animal głosów swoim bohaterom użyczą następujący japońscy aktorzy:

  • Sumire Morohoshi – Michiru
  • Yoshimasa Hosoya – Shirou
  • Maria Naganawa – Nazuna
  • Kaito Ishikawa – Alan
  • Gara Takashima – Barbaray

Pierwszy sezon Brand New Animal liczy dwanaście odcinków.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments