Call of Duty: Black Ops Cold War. Premiera zapowiedziana!

Stanisław Odoj Aktualności o grach Publikacja: 21.08.2020, 9:07 Aktualizacja: 21.08.2021, 9:09
Wreszcie doczekaliśmy się jakichkolwiek informacji o nowym Call of Duty. Zobacz kiedy pojawi się oficjalna data premiery i co do tej pory wiemy o kolejnej odsłonie Black Ops. Jej fabuła umiejscowiona zostanie w realiach zimnej wojny!
Call of Duty Black Ops Cold War
0 Udostępnień

Kiedy odbędzie się premiera Call of Duty: Black Ops Cold War

To już pewne. Pojawi się nowe Call of Duty. Początkowo nowy CoD miał pojawić się już w pierwszej połowie tego roku, jednak dopiero teraz doczekaliśmy się pełnoprawnej zapowiedzi.

Oficjalna zapowiedź gry pojawi się w najbliższą środę, 26 sierpnia. Jak do tej pory wszystko, co dostaliśmy, to niepubliczny teaser.

Fabuła i inne spekulacje o Black Ops Cold War

Jak wskazują nazwa oraz teaser gry, ma ona dotyczyć zimnej wojny (okresu w historii pomiędzy 1947 – 1991 rokiem). Być może będzie nawet nawiązywać do prawdziwych wydarzeń, a w produkcji pojawi się wątek szpiega Perseusza.

Przypuszcza się, że gra wyjdzie na obecną oraz przyszłą generację konsoli oraz PC. Premiera ma nastąpić jeszcze w obecnym roku. Za grę odpowiadają studia Treyarch (seria Black Ops) i Raven Software (Hexen, Soldier of Fortune, Star Wars Jedi Knight II)

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments