Call of Duty Mobile: 6. sezon już wkrótce!

Michał Wieczorek Aktualności o grach Publikacja: 22.04.2020, 16:58 Aktualizacja: 22.04.2021, 16:58
Informacje na temat 6. sezonu Call of Duty Mobile przeciekły do internetu. Każdy z graczy powinien ucieszyć się z nadchodzącej aktualizacji, bowiem doda ona sporo zawartości. Nowe skiny, bronie, mapy i nie tylko. Co otrzymamy w Battle Passie i kiedy rozpocznie się szósty sezon?
co pojawi się w 6. sezonie call of duty mobile?
0 Udostępnień

Artykuł o 6. sezonie Call of Duty Mobile został podzielony na następujące sekcje:

Kiedy rozpocznie się 6. sezon Call of Duty: Mobile?

Na kolejny sezon nie powinniśmy czekać długo. Aktualny powinien zakończyć się 1 maja 2020. Aktualizacje z nową zawartością zwykle pojawiały się w najbliższy piątek, a wchodziły w życie dwa dni później w niedzielę.

Nowy sezon będzie trwał około miesiąca, jednak nowy sezon rankingowy na pewno zakończy się 1 czerwca. Pamiętajmy, że w związku z panującą pandemią data premiery może się przesunąć.

Jakie nowe bronie zobaczymy w szóstym sezonie?

Nadchodzący sezon wprowadzi trzy nowe bronie. Dla każdego powinno znaleźć się coś ciekawego, bowiem mamy do czynienia z pistoletem maszynowym, karabinem snajperskim i pistoletem.

Brońmi dodanymi do Call of Duty Mobile w 6. sezonie są:

  • Cordite
  • OUTLAW
  • .44 Magnum

Na jakich mapach zagramy?

Gracze Call of Duty Modern Warfare 2 powinni ucieszyć się, bowiem w ramach 6. sezonu CoD Mobile mapa z kampanii Endgame zostanie udostępniona. Mowa tutaj o mapie RUST, która idealnie nada się na szybkie pojedynki. Jest to niewielka mapa stylizowana na tereny opuszczonej fabryki na środku pustkowia.

Oprócz RUST-a gracze rozegrają pojedynki na zupełnie nowej mapie o nazwie Saloon, która przedstawia westernowe miasteczko. Zarezerwowana jest ona na pojedynki 1 vs 1.

6. sezon COD Mobile to także nowe tryby

6. sezon Call of Duty Mobile to także dwa zupełnie nowe tryby. Pierwszy z nich to 1V1 Duel, który będzie rozgrywał się na wcześniej wspomnianej mapie Saloon. Gracze będą mogli tam zmierzyć się przeciwko innemu graczowi lub swojemu znajomemu. Tryb ten na pewno będzie decydował o niejednym sporze lub zakładzie.

Drugim z nowo dodanych trybów będzie Kill Confirmed. W tym trybie po każdym fragu będziemy musieli zebrać nieśmiertelnik poległego wroga. Pierwsza drużyna, która uzbiera ich określoną ilość, wygrywa. Jeżeli zginiemy z nieśmiertelnikami w ekwipunku, nasi sojusznicy będą w stanie je jeszcze zebrać z powrotem.

Dodatkowo tryb Capture the Flag, który wcześniej był dostępny na publicznym serwerze testowym, został potwierdzony jako kolejny z dodanych w 6. sezonie COD Mobile. Zasady są proste. Każda z drużyn musi zdobyć flagę przeciwnika i przetransportować ją do swojej bazy.

Co dostaniemy w ramach nowego Battle Passa?

W ramach Battle Passa otrzymamy dwie skórki. Za przeciek o tym odpowiedzialny jest użytkownik Twittera o pseudonimie CODM_Murdablast. Osoby, które zdecyduję się na zakup przepustki, otrzymają skina Cowboy Ghost i Seraph Desperada. Obie skórki utrzymane są w tematyce westernowej, co idealnie będzie się komponowało z mapą Saloon.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments