Call of Duty: Modern Warfare. Znamy nowych operatorów w Sezonie Szóstym

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 23.09.2020, 11:49 Aktualizacja: 23.09.2021, 11:50
Coraz mniej czasu pozostało do startu Sezonu Szóstego Call of Duty: Modern Warfare. Na jego temat poznajemy coraz więcej informacji. Najświeższa dotyczy charakterystyki nowych operatorów. W niniejszym artykule przybliżamy portrety Farah oraz Nikołaja, którzy wkroczą do Werdańska i staną przed zadaniem powstrzymania Zachajewa.
0 Udostępnień

Nowi operatorzy w Szóstym Sezonie

Sezon Szósty gry Call of Duty: Modern Warfare rozpocznie się pod koniec miesiąca, dokładnie 29 września. Poznaliśmy już informacje na temat dwójki nowych operatorów oraz sposobów ich odblokowania. To Farah i Nikołaj, którzy stają przed zadaniem wkroczenia do Werdańska, aby powstrzymać od działań Zachajewa. Przyłączają się do walki i pragną pomóc wieloletniemu sojusznikowi, Kapitanowi Price’owi, w trwającym konflikcie, który narasta od momentu zerwania zawieszenia broni.

Kim jest Farah?

Farah to założyciel i dowódca Urzikstani Liberation Force. Nie miała łatwego dzieciństwa, naznaczonego wieloma trudnymi doświadczeniami i była wojowniczką po przeżyciu uwięzienia przez Romana Barkova. Cechuje ją bycie nietuzinkowym żołnierzem i przywódcą znającym realne oblicze wojny. Szlifowała swoje umiejętności w trakcie dodatkowego szkolenia w SAS, a nieobce jej jest dowodzenie wymagającymi misjami w konfrontacjami z siłami Al-Qatala i innymi reżimami stacjonującymi w ojczystym kraju.

Po wydarzeniach z kampanii, Farah dołącza do Chimery. Nawiązuje ponowną współpracę z Iskrą, jej byłym zwiadowcą. Farah jest możliwa do natychmiastowego odblokowania na 0 poziomie Karnetu Bojowego Sezonu Szóstego. Oprócz podstawowej skórki postaci, użytkownicy gry mogą zdobyć dodatkowe. Do zyskania pozostają również inne nagrody. Aby je osiągnąć należy wykonać przypisane misje operatora.

Poznaj Nikołaja

Nikołaj to lider Chimery, a także od wielu lat przyjaciel kapitana Price’a. Początki jego współpracy skupiały się głównie na ustanowieniu zawieszenia broni, które powstrzymałoby rozwój nowego AQ. Oprócz Price’a jego towarzyszami byli Kamarov oraz Kate Laswell. Wraz z niekorzystnym rozwojem wydarzeń Nikołaj postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i dąży do powstrzymania Zachajewa.

W jego charakterystykę wpisany jest również patriotyzm i silne przywiązanie do Rosji, którą darzy wielką miłością – porównywalną jedynie z jego zamiłowaniem do broni. Ponadto to znany monter, który stanowi gwarancję załatwienia odpowiedniego sprzętu – o każdej porze i bez względu na aktualne położenie geograficzne. O jego przeszłości nie wiadomo wiele więcej, ale można się spodziewać tego, że zawsze podejmie korzystną decyzję. Nikołaja można odblokować na 100 poziomie Karnetu Bojowego Szóstego Sezonu. Gracze mogą wykonywać misje operatorów, aby zdobywać dla niego dodatkowe skórki i inne nagrody.

Użytkownik może aktywować Karnet Bojowy Szóstego Sezonu, aby odblokować do 100 poziomów z zawartością, w tym operatorów Farah i Nikołaja, 1300 punktów Call of Duty oraz inne bonusy.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments