CD Projekt Red walczy z homofobią. W sprzedaży wyjątkowa koszulka

Radosław Dąbrowski Gry Publikacja: 29.09.2020, 12:11 Aktualizacja: 29.09.2021, 12:11
Nierzadko osoby z rozmaitych branż odchodzą od swoich standardowych aktywności i podejmują się działań społecznych, proekologicznych czy charytatywnych. Pojawiają się również przypadki wspierania osób znajdujących się w opresji. Polski wydawca oraz producent gier CD Projekt Red postanowił wesprzeć organizację Kampania Przeciw Homofobii. W ofercie jego sklepu znajdziemy specjalną koszulkę.
0 Udostępnień

Kolory tęczy znakiem wsparcia

W bazie danych oficjalnego sklepu studia CD Projekt Red, o którym w tym roku jest szczególnie głośno za sprawą premiery najnowszej produkcji Cyberpunk 2077, pojawił się nietypowy jak na ofertę wydawcy oraz producenta gier komputerowych przedmiot. Jest nim koszulka Tęczowy RED. Poza charakterystycznym, rozpoznawalnym i będącym wręcz wizytówką studia czerwonym ptakiem, znajdują się pasma sześciu kolorów tęczy.

Sprzedaż koszulki odbywa się w ramach solidarności i okazania wsparcia osobom narażonym na działania homofobiczne. Jak możemy przeczytać na stronie sklepu – Każda zakupiona w CD Projekt Red Gear koszulka Tęczowy RED wspiera organizację Kampania Przeciw Homofobii. T-shirt dostępny jest w sześciu rozmiarach, w cenie 68 złotych, do której należy doliczyć 11,07 złotych za wysyłkę.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments