Chivalry 2. Otwarta beta ruszy pod koniec maja

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 18.05.2021, 12:19 Aktualizacja: 18.05.2022, 12:19
Na trzy tygodnie przed premierą Chivalry 2 zapowiedziano otwartą betę. Testowanie gry wystartuje już w niebawem.
0 Udostępnień

Fot. Epic Games

Fani średniowiecznych klimatów i rycerskich przygód z pewnością wyczekują na premierę Chivalry 2, czyli kontynuacji Chivalry: Medieval Warfare z 2012 roku. Zapowiadana gra zaoferuje możliwość wzięcia udziału w szeregu spektakularnych bitew, wpisujących się w okres jednej z najważniejszych epok w dziejach Europy. Co prawda Chivalry 2 trafi do sprzedaży na początku przyszłego miesiąca, ale w średniowiecznego rycerza będziemy mogli się wcielić trochę wcześniej.

Wszystko za sprawą ogłoszonej otwartej bety. Darmowe testy obejmujące komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X wystartują w przyszłym tygodniu, 27 maja o godzinie 17:00 czasu polskiego, a dobiegną końca 1 czerwca o tej godzinie. W trakcie bety dostępna będzie funkcja cross-play. Warto podkreślić, że o ile posiadacze konsol Sony nie muszą mieć aktywowanego abonamentu PS Plus, tak od użytkowników sprzętu Microsoftu wymagane jest korzystanie z usługi Xbox Live Gold.

 

Otwarta beta zaoferuje szereg nowości, do których brakowało dostępu podczas kwietniowych, zamkniętych testów. Chodzi przede wszystkim o mapy oraz tryby rozgrywki. Pełna wersja Chivalry 2 natomiast zadebiutuje na rynku dokładnie 8 czerwca. Za jej opracowanie odpowiada Torn Banner Studios. Wydaniem tytułu zaś zajmie się firma Tripwire Interactive.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments