Chłopaki z baraków: serial animowany. 2. sezon w Netflix już dziś!

Michał Wieczorek Seriale Publikacja: 22.05.2020, 10:14 Aktualizacja: 22.05.2021, 10:17
Twórcy Chłopaków z baraków zaskoczyli widzów swojego serialu pod koniec poprzedniego miesiąca. Nikt się nie spodziewał, że tak szybko zaskoczą fanów na Twitterze wiadomością o nadchodzącym kolejnym sezonie animowanego sequela swojego serialu. Kiedy premiera 2. sezonu przygód Ricky'ego, Juliana i Bubblesa w wersji animowanej?
Chłopaki z baraków - serial animowany - premiera 2. sezonu
0 Udostępnień

Artykuł o drugim sezonie serialu Chłopaki z baraków: Serial animowany został podzielony na następujące sekcje:

Kiedy zobaczymy 2. sezon serialu?

Fani Chłopaków z baraków nie będą musieli długo czekać. Dobrą dla nich wiadomość twórcy serialu ogłosili na swoim Twitterze pod koniec kwietnia. Premiera drugiego sezonu animacji odbędzie się pod koniec bieżącego miesiąca – już 22 maja 2020 odcinki zostaną udostępnione na platformie Netflix.

Możemy spodziewać się klasycznej długości odcinków między 22 a 30 minut. Twórcy nie pokusili się o pozostawienie wielu szczegółów na temat kolejnego sezonu. Nie wiemy do dzisiaj ile będzie odcinków oraz w jakiej formie będą one udostępniane. Zgodnie ze standardami platformy wszystkie powinny jednak trafić tam jednocześnie.

O czym opowiada animacja Chłopaki z baraków?

Chłopaki z baraków: Serial animowany to bezpośrednia kontynuacja sitcomu, którego dwanaście sezonów śledziliśmy już od 2001 roku. Ostatni sezon kończy się grzybkowym tripem bohaterów, który przenosi ich do świata kreskówki. W ten właśnie sposób rozpoczyna się serial animowany. Bohaterowie zdają sobie sprawę z absurdu sytuacji i w pierwszej chwili sprawdzają, czy wszystko jest jak w Króliku Bugsie.

Twórcy animacji nie zdradzili jak dotychczas zbyt wielu szczegółów na temat fabuły drugiego sezonu. Możemy się spodziewać masy żartów tylko dla dorosłych, mnóstwa nielegalnych akcji, szczególnie związanych z narkotykami. Animowane seriale dla dorosłych w ostatnim czasie cieszą się sporą widownią, szczególnie te dostępne na platformie Netflix.

Głosy podłoży obsada standardowych Chłopaków z baraków!

Obsada serialu praktycznie pozostaje w niezmienionym składzie. Wyjątek stanowi postać Jima Lahey’a, ponieważ niestety John Dunsworth grający go w serialu live action zmarł jeszcze podczas kręcenia 12. sezonu pierwowzoru. Na szczęście zdążył nagrać wszystkie kwestie do wersji animowanej pierwszego sezonu kontynuacji. Nie wiadomo jeszcze kto użyczy mu głosu w odcinkach, które premierę będą miały już niebawem.

W pozostałych rolach klasyczna obsada Park Trailer Boys! Kto się w niej znajduje?

  • John Paul Tremblay jako Julian
  • Robb Wells jako Ricky
  • Mike Smith jako Bubbles
  • Patrick Roac jako Randy
  • Cory Bowles jako Cory/Steve/Naked Man
  • Jeanna Harrison jako Trinity Collins

Animowana kontynuacja dwunastosezonowca to dosyć oryginalny pomysł. Dobrze przyjęty pierwszy sezon sprawił, że twórcy w około rok wyprodukowali kolejny. Miejmy nadzieję, że podniosą oni tylko poprzeczkę i pokażą, że jeszcze nie widzieliśmy wszystkiego.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments