Co robimy w ukryciu. Premiera 2. sezonu już wkrótce!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 9.04.2020, 11:36 Aktualizacja: 9.04.2020, 11:36
Kwiecień, podobnie jak marzec, nie zapowiada się na najszczęśliwszy miesiąc rok dla wielu ludzi z całego świata. W tych trudnych czasach można zadbać o poprawę humoru, sięgając po jedną z nowości w HBO GO. Dobrą receptą może być 2. sezon Co robimy w ukryciu, którego premiera nastąpi już w przyszłym tygodniu.
premiera co robimy w ukryciu 2. sezon
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 2. sezonu Co robimy w ukryciu w HBO GO poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 2. sezon Co robimy w ukryciu w HBO GO?

Na platformie tej rzadko się zdarza, aby użytkownicy tej platformy w jednym dniu otrzymali kompletny sezon danego serialu. W ofercie HBO GO na kwiecień 2020 stało się tak w przypadku Co robimy w ukryciu. Przyczyną tej miłej niespodzianki można się doszukiwać w fakcie, iż na ten rok zaplanowano premierę drugiego sezonu produkcji opartej na wysoko cenionym filmie o tym samym tytule z 2014 roku, który nakręcił duet Jemaine Clement – Taika Waititi.

wciąż czekamy na premierę 2. sezonu co robimy w ukryciu Fot. HBO

Odpowiadający za bazę danych na platformie HBO GO umożliwi swoim klientom natychmiastowe nadrobienie pierwszego zestawu dziesięciu epizodów, ponieważ do premiery następnego pozostało już naprawdę niewiele. Inauguracyjne drugi sezon Co robimy w ukryciu odcinki trafią do popularnej wypożyczalni już 16. kwietnia 2020 roku.

Inauguracyjne, ponieważ sequel będziemy będziemy oglądać z tradycyjnym już dla nowości w HBO GO odstępem co najmniej kilku tygodni. I tak w następny czwartek dostępne będą pierwsze dwa epizody, a 24. kwietnia pojawi się już tylko jeden. Podobnie jak 30. W efekcie w kwietniu otrzymamy możliwość obejrzenia blisko połowy drugiego sezonu.

Co nas będzie bawić w 2. sezonie Co robimy w ukryciu?

Drugi sezon omawianego serialu to oczywiście dalsze perypetie nie tak groźnych i potrafiących wzbudzić wielką sympatię wampirów. Sympatycy zarówno filmu z 2014 roku, jak i telewizyjnej produkcji będą zachwyceni na wieść, że w przygotowywaniu nowych dziesięciu odcinków rękę na pulsie trzymali Jemaine Clement oraz Taika Waititi (być może przy reżyserii wsparci przez Jackie van Beek oraz Jasona Wolinera, jak miało to miejsce w pierwszym sezonie). Bez wątpienia stanowi to gwarancję przyzwoitego poziomu wykonania i przede wszystkim dobrej zabawy.

Bez zmian pozostanie także gatunek serialu. Co robimy w ukryciu to przykład utworu dokumentalizowanego, a konkretnie reprezentant mockumentu – gatunku, w którym, jak to ładnie ujmuje badaczka Beata Kosińska-Krippner, chodzi o bazowanie na idei inscenizacji, problematyzację doświadczenia odbiorczego lub z premedytacją sprowokowanie krytycznego zaangażowania widzów. Do tego typu dokumentów trzeba wobec tego podejść z dużym dystansem, przymrużeniem oka – jest w mockumencie bowiem wiele parodii, stylizacji, satyry, gry z innymi gatunkami dokumentalnymi, a nie wszystko, co widzimy, jest na poważnie i na końcu może się okazać, że mieliśmy do czynienia z (udaną lub nie) próbą zaskoczenia widza.

Taki jest również świat Clementa oraz Waitiego w Co robimy w ukryciu. Jeżeli interesujecie się tematyką wampiryczną, ale pragniecie doświadczyć czegoś świeżego, nie opartego na kultowej powieści Stokera, to omawiany serial, którego premiera 2. sezonu już w przyszły czwartek, powinien okazać się odpowiednim wyborem.

Kogo zobaczymy w 2. sezonie Co robimy w ukryciu?

W drugim sezonie nie może zabraknąć stałego zespołu aktorów, którzy od roku bawią swoich widzów. W najnowszych odcinkach Co robimy w ukryciu pojawią się m.in.:

  • Matt Berry – Laszlo
  • Kayvan Novak – Nandor
  • Natasia Demetriou – Nadja
  • Harvey Guillen – Guillermo
  • Mark Proksch – Colin

Premiera drugiego sezonu Co robimy w ukryciu już 16. kwietnia. Do końca miesiąca ukażą się łącznie cztery epizody.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments