Conan Exiles trafi do usługi Xbox Game Pass

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 7.05.2021, 12:19 Aktualizacja: 7.05.2022, 12:19
Fani świata Conana i zarazem użytkownicy Xbox Game Pass ucieszy wieść, że gra Conan Exiles zmierza do usługi Microsoftu.
0 Udostępnień

Fot. Steam

Na ten moment znana jest nam lista gier, które zasilą ofertę usługi Xbox Game Pass do 13 maja. Możemy być jednak spokojni o to, że w drugiej połowie miesiąca Microsoft jeszcze coś dorzuci. Być może jednym z premierowych tytułów będzie Conan Exiles. Za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter podzielono się z graczami wieścią, że gra trafi do Xbox Game Pass. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie to nastąpi.

Conan Exiles to gra akcji typu sandbox, którą w 2018 roku przygotowało norweskie studio FunCom. Tytuł ukazał się w wydaniach na PC, Xbox One oraz PlayStation 4 i stanowi wartą uwagi pozycję dla wszystkich fanów uniwersum Conana. Gry z tytułowym barbarzyńcą to tylko jeden z wielu przykładów pokazujących, że bohater literacki stworzony przez amerykańskiego pisarza Roberta E. Howarda w dużym stopniu wsiąknął do świata popkultury. O Conanie powstały także komiksy, filmy oraz seriale.

Co prawda Conan Exiles spotkał się po premierze z dość neutralnym odbiorem, ponieważ po włączeniu gry użytkownicy wskazali szereg błędów, ale od tamtej pory twórcy starają się zmazać fatalną plamę i nieprzerwanie nanoszą poprawki oraz oferują dodatkowe zawartości, mające na celu doprowadzić produkcję do optymalnego stanu. W momencie, gdy tytuł znajdzie się w ofercie Xbox Game Pass, powinniśmy otrzymać jego najbardziej zaktualizowaną i udoskonaloną wersję.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments