Crash Team nie zwalnia tempa! Darmowa sezonowa zawartość

Stanisław Odoj Aktualności o grach Publikacja: 12.06.2019, 14:00 Aktualizacja: 13.06.2020, 15:22
Zawartość będzie dostępna dla wszystkich graczy. Grand Prix dostarczy nowe trasy, przedmioty i wyzwania. Zobacz, co jeszcze wiadomo o tym darmowym dodatku.
9 Udostępnień

Darmowa zawartość – Grand Prix

Przekroczenie linii mety w Crash Team Racing Nitro-Fueled nie oznacza końca przygody z jamrajem! Dzisiaj Activision Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI) i główny developer Beenox ogłosili, że po raz pierwszy w historii nabywcy zremasterowanej gry otrzymają dostęp do darmowej zawartości popremierowej dzięki Grand Prix. Dając graczom jeszcze jeden powód do gry, pierwszy sezon Grand Prix rozpocznie się 3 lipca 2019 r., oferując nowy tor dla wszystkich graczy, postaci do odblokowania, gokarty i różne elementy personalizacji.

Każdy sezon Grand Prix przyniesie fanom zupełnie nowy tor. Pierwsza trasa nosi nazwę Twilight Tour i zabierze ona graczy w epicką podróż – zarówno w dzień, jak i w noc – przez Bliski Wschód. Tawna powraca do uniwersum CTR jako postać do odblokowania w pierwszym sezonie Grand Prix. Pojawią się też nowe przedmioty i postacie, dostępne na zasadzie rotacji w Pit Stopie dla każdego sezonu Grand Prix, w tym członkinie Nitro Squad (wcześniej znane jako Trophy Girls) w ramach pierwszego sezonu. Ci zawodnicy pochodzą z regionów całego świata i są gotowi reprezentować swoje kraje z pełną prędkością i siłą! Chick i Stew poinformowali również fanów o zawartości, której można się spodziewać w dwóch kolejnych sezonach Grand Prix, w tym najbardziej oczekiwanego wydarzenia stulecia… Nadejście Spyro do CTR!

Co oferuje Crash Team Racing Nitro-Fueled?

Crash Team Racing Nitro-Fueled zostało zaprojektowane tak, aby zapewniać zabawę w nieoczekiwany i ekscytujący sposób. Grand Prix czyni to, dając graczom powód, by zakochiwać się w grze ciągle na nowo” – powiedział Thomas Wilson, szef studia Beenox. – „Crash Team Racing był kultowym tytułem w latach 90., który wpłynął na sposób, w jaki gracze grali w gry wyścigowe z gokartami. Cieszymy się, że możemy kontynuować tę tradycję w Crash Team Racing Nitro-Fueled, wprowadzając nowe treści dla graczy w sposób, jakiego sobie jeszcze nie wyobrażali – dojechanie do mety zdecydowanie nie kończy wyścigu.

Crash Team Racing Nitro-Fueled oferuje komplet zremasterowanych tras, postaci i trybów z oryginalnego CTR, jak również odświeżone wersje map z Crash Nitro Kart – wszystkie do sprawdzenia w zachwycającej jakości HD. Dodatkowo, dzięki dostępnemu w grze Pit Stopowi oraz sezonom Grand Prix, gracze będą mogli ścigać się z wykorzystaniem zdobytych pojazdów i postaci z CNK, jak również otrzymają zawartość inspirowaną Crash Tag Team Racing, by w jednym miejscu obcować z najlepszymi elementami wyścigowego uniwersum Crasha. Czas odpicować się na przejazd, ukończyć bitwy N. sane, dać się pochłonąć trybowi przygodowemu i ścigać się ze znajomymi lub wrogaciółmi w rozgrywkach online.

Kiedy premiera Crash Team Racing Nitro-Fueled?

Crash Team Racing Nitro-Fueled zadebiutuje 21 czerwca 2019 r. na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Nintendo Switch, oraz rodzinie konsol Xbox One Microsoftu, w tym Xbox One X. Wszyscy gotowi na podkręcenie obrotów silnika mogą już złożyć zamówienie przedpremierowe na Crash Team Racing Nitro-Fueled w edycji podstawowej oraz Nitros Oxide Edition.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments