Cudowne lata. Poznaliśmy bohaterów nowej wersji

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 12.04.2021, 12:43 Aktualizacja: 12.04.2022, 14:17
Niejeden serial zdążył już powrócić na antenę w odświeżonej wersji – z różnym skutkiem. Wiele zależy od tego, w jakim stopniu współczesna wizja pozostanie w zgodzie z oryginałem. W przypadku nowej wersji Cudownych lat możemy być pewni jednego – zupełnie nowych bohaterów. Właśnie ich poznaliśmy!
0 Udostępnień

Źródło: Konto Lee Danielsa na Instagramie

Jeżeli zatęskniliście za Cudownymi latami oraz ukazanymi w nich latami 60., to już niebawem do nich powrócicie – wszystko za sprawą nowej wersji kultowego serialu, który w latach 1988-1993 bawił amerykańskie społeczeństwo, a niedługi czas później także polskich widzów.

Lee Daniels, producent nowej wersji komediowo-obyczajowego serialu, opublikował na prywatnym koncie na Instagramie zdjęcie przybliżające charakterystykę kwartetu głównych postaci. W nowej wersji serialu w rolę głównych bohaterów wcielą się czarni aktorzy, a dokładnie Elisha Williamsa, Dulé Hilla, Saycon Sengbloh i Laura Kariuki. Niezmienne natomiast pozostaną akcja rozgrywana w latach 60. oraz owianie fabuły wokół codziennych problemów przedstawicieli amerykańskiej klasy średniej. Podobnie jak w przypadku pierwowzoru nad produkcją czuwa stacja ABC.

Z pewnością zastanawiające jest to, jak zostanie ukazana codzienność bohaterów i w jakim stopniu autorzy serialu pozostaną wierni realiom historycznym. Warto przypomnieć, że w dekadzie lat 60. na terenie Stanów Zjednoczonych obowiązywała segregacja rasowa — zpodziałem na „białych” i „kolorowych”.

Można śmiało założyć, że wielu widzom nie spodoba się odświeżona wersja serialu sprzed lat, my natomiast jesteśmy bardzo ciekawi, jak różnym obrazem życia i codziennych problemów od oryginalnej wersji serialu poczęstują nas twórcy nowej odsłony.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zenek
zenek
3 lat temu

comment image

F354C435-3AE9-4753-8564-1ED62FC008CB.jpeg