Cyberpunk 2077 oficjalnie na Google Stadia

Stanisław Odoj Aktualności o grach Publikacja: 20.08.2019, 19:00 Aktualizacja: 21.08.2020, 11:57
To już pewne! Cyberpunk 2077 ukaże się również na Google Stadia. W jaki sposób CD Projekt Red umotywował tę decyzję?
0 Udostępnień

Google ogłosił na konferencji, że Cyberpunk 2077 nadchodzi na Google Stadia!

Podczas konferencji Gamescom 2019 Google ujawnił, że Cyberpunk obok PC, Xboxa One i PlayStation 4 ukaże się również na Stadii.

Stadia to nie tyle konsola, co usługa streamingowa, dzięki której można będzie grać w najnowsze gry nawet na smartphonie – pod warunkiem posiadania wystarczająco dobrego połączenia internetowego. W bazie gier Stadia znajduje się już kilkadziesiąt tytułów, do których właśnie dołączył Cyberpunk 2077.  Nie wiadomo jeszcze, czy tę grę trzeba będzie kupić osobno, czy też będzie dostępna w ramach abonamentu.

Zobacz gameplay z Cyberpunku 2077 na Google Stadia:

Co mają do powiedzenia deweloperzy Cyberpunk 2077 o współpracy ze Stadią?

Stadia umożliwia doświadczenie naszych historii większej liczbie ludzi. Każdy będzie mógł doświadczyć tej samej, niesamowitej historii, questów, lokacji.

To bardzo wymagająca technicznie gra, ale na Stadii można będzie w nią zagrać niezależnie od mocy urządzenia. – skomentowali deweloperzy gry.

Jak widać dla CD Projekt Red nie jest istotne medium, na którym gracze doświadczają ich gier, tylko ich zadowolenie. Zdaje się to być dalszym, logicznym krokiem po udostępnieniu Wiedźmina 3 na Nintendo Switch.

Deweloper w filmie nazywa Cyberpunk 2077 szalenie ambitnym projektem. CD Projekt Red jeszcze nigdy nie zmagał się z projektem o tak wielkiej skali. Jeśli ktoś grał w Wiedźmina 3 to taka deklaracja musi brzmieć naprawdę ekscytująco!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments