Cyberpunk 2077. Kot będzie postacią tylko epizodyczną?

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 30.06.2020, 13:08 Aktualizacja: 30.06.2021, 13:09
Co prawda premiera Cyberpunk 2077 została (po raz kolejny) przeniesiona i odbędzie się nie we wrześniu, lecz dopiero w listopadzie, ale temat gry nie gaśnie i wciąż poznajemy nowe informacje na jej temat. Najświeższa związana jest z jednym z bohaterów produkcji. Niekoniecznie pierwszoplanowych. Czy kot w Cyberpunk 2077 będzie istotną postacią?
kot w Cyberpunk 2077? tak, jest taka możliwość
17 Udostępnień

Czy pogłaskamy kota w Cyberpunk 2077?

Przypomnijmy, że rozgrywka w omawianej grze toczy się w wysoko rozwiniętym technologicznie cyberpunkowym mieście przyszłości – Night City. Znamy już dokładny układ i podział na dzielnice tej futurystycznej aglomeracji, zamieszkanej nie tylko przez porządnych obywateli, lecz także przestępców przynależnych do rozmaitych, odmiennych charakterystyką gangów.

W Night City spotkamy kogoś jeszcze – zwierzęta. Co prawda w niedawno opublikowanym podczas pokazu Night City Wire gameplayu nie uświadczyliśmy obecności psów, lecz pojawiły się koty. W przestrzeni Internetu od wielu tygodni można znaleźć pytania, czy zaistnieje opcja interakcji ze zwierzęcymi bohaterami.

Znamy już odpowiedź.

Oczywiście, że tak! Epizodyczne kocie postaci będą się pojawiać na ulicach miastach, a V (protagonista lub protagonistka – w zależności od preferencji użytkownika) otrzyma możliwość kucnięcia przy nich, pogłaskania i umilenia sobie wolnej chwili od trudnych zmagań, toczonych przez niego/nią w mieście. Na chwilę obecną trudno jednak stwierdzić, czy kot w Cyberpunk 2077 będzie mógł zostać naszym towarzyszem, czy okaże się tylko postacią epizodyczną.

Takie atrakcje znajdziemy w najnowszym dziele studia CD Projekt Red. Premiera Cyberpunk 2077 została zaplanowana na listopad bieżącego roku na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, a także platformę Google Stadia.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments