Czy mnie słyszysz? Premiera w Netflix już dziś!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 4.06.2020, 10:55 Aktualizacja: 4.06.2021, 10:56
W czerwcu definitywnie pożegnamy się z takimi oglądanymi za pośrednictwem serwisu Netflix produkcjami jak Dark czy Trzynaście powodów. Jak to w życiu bywa – coś się kończy, ale jednocześnie coś zaczyna. Swój początek będzie mieć serial Czy mnie słyszysz? Premiera pierwszego sezonu nowego kanadyjskiego serialu już dziś!
premiera Czy mnie słyszysz w Netflix juź w czerwcu!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 1. sezonu Czy mnie słyszysz? w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 1. sezon Czy mnie słyszysz w Netflix?

Serial Czy mnie słyszysz? zainaugurowany został w 2018 roku, lecz w Polsce możliwy będzie do obejrzenia dopiero teraz. Na razie zapoznamy się z pierwszym sezonem, choć w styczniu bieżącego roku premierę miał już drugi. Czy mnie słyszysz? pojawi się w bazie Netflix już dzisiaj, 4. czerwca. Powinien być możliwy do odtworzenia od godz. 9.00.

W tym samym dniu do oferty wypożyczalni zostaną także dodane najnowsze odcinki Bakiego. To 3. sezon serialu anime, opowiadającego o przygodach ambitnego mistrza sztuk walk. O tym, na co jeszcze możecie liczyć od Netflix w czerwcu 2020, dowiecie się z naszego szczegółowego zestawienia filmowych i serialowych nowości. Lista jest już oficjalnie potwierdzona przez platformę!

Bo do problemów trzeba podejść z uśmiechem

Trzy kobiety, które łączy nie tylko wspólna przyjaźń. Wszystkie pochodzą z niezamożnych, dysfunkcyjnych rodzin, mieszkających w dzielnicy o niskich standardach jakości, nie mają szczęścia w miłości i ewidentnie los się do nich nie uśmiecha. Zamiast tego, uśmiechają się same i starają się z optymizmem przemierzać życiową drogę.

Czy mnie słyszysz? jest produkcją z gatunku dramatu, lecz nie zabraknie w niej humorystycznych wątków. Fabioli, Carolanne oraz Ady nie opuszcza nadzieja, że wszystko się w życiu ułoży i w swoich codziennych problemach starają się szukać pozytywnych aspektów. Z pewnością wielu użytkowników Netflix z chęcią potowarzyszy przyjaciółkom w ich wędrówce.

Poznaj obsadę kanadyjskiego serialu

W Czy mnie słyszysz? pojawią się głównie nieznani szerszej publiczności aktorzy, dla których trafienie serialu do serwisu Netflix stwarza szansę na zyskanie większego rozgłosu.

  • Mélissa Bédard – Fabiola
  • Ève Landry – Carolanne
  • Florence Longpré – Ada
  • Mehdi Bousaidan – Nassim
  • Sophie Desmarais – Amélie

Pierwszy sezon Czy mnie słyszysz? tworzy dziesięć odcinków. Poszczególne epizody trwały będą około pół godziny.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments