Dark. Premiera 3. sezonu wkrótce w Netflix!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 27.05.2020, 13:49 Aktualizacja: 27.05.2021, 13:50
Dark to przykład produkcji, która może zapracować na wielki sukces, a jednocześnie nie muszą za jej przygotowanie odpowiadać amerykańscy filmowcy. Niemiecki serial bardzo szybko zyskał w wielu krajach dozę popularności. Również w naszym kraju czerwcowa premiera 3. sezonu Dark w Netflix to bardzo ważne serialowe wydarzenie.
premiera 3. sezonu Dark w Netflix już 27 czerwca!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 3. sezonu Dark w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 3. sezon Dark w Netflix?

Sympatycy niemieckiego serialu dość długo byli trzymani w napięciu. O ile było wiadomo, że 3. sezon Dark trafi na platformę Netflix w czerwcu, tak tajemnicę stanowiła konkretny dzień, w którym to nastąpi.

Być może były takie osoby, które liczyły na premierę w początkowej fazie miesiąca. Na nowe odcinki Dark trzeba będzie poczekać jednak aż do 27 czerwca. Z pewnością będzie to najważniejsza nowość w ofercie Netflix na czerwiec 2020. A z tym, co jeszcze na nas w tym miesiącu, możecie się zapoznać w naszym zestawieniu, obejmującym wszystkie filmowe i serialowe premiery w Netflix.

Pora rozwikłać tajemnice

3. sezon Dark to jednocześnie jego ostatnia część. Oczywiście nigdy nic nie jest pewne, a przykład Pozostawionych dowodzi, że przy zawziętej interwencji fanów, można spełniać marzenia o kontynuacji, niemniej na ten moment niewiele wskazuje na to, aby rzeczywiście nie miało dojść do zamknięcia historii.

Przypomnijmy, że punktem wyjścia dla opowieści było zaginięcie małych dzieci. Dark nie okazał się jednak standardową kryminalną intrygą, bazującą na poszukiwaniu zagubionych. Autorzy serialu postanowili zagrać z czasoprzestrzenią, rozbudować fabułę na kilka płaszczyzn i nakreślić szereg skomplikowanych relacji pomiędzy pokoleniami kilku rodzin.

W efekcie powstała podstawa dla mnóstwa tajemnic i zagadek, które od pierwszego sezonu starają się rozwiązać i zrozumieć widzowie. Czy 3. sezon udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania, czy może wręcz przeciwnie – pozostawi fanów z niedopowiedzeniami?

Poznaj obsadę 3. sezonu Dark

Na ten moment obsada 3. sezonu Dark została już częściowo potwierdzona. Aktorzy znajdujący się na liście to m.in.:

  • Louis Hofmann – młody Jonas
  • Jordis Triebel – Katharina
  • Lisa Vicari – młoda Martha
  • Mark Waschke – dorosły Noah
  • Andreas Pietschmann – dorosły Jonas

Czekamy jeszcze na oficjalną informację dotyczącą liczby odcinków 3. sezonu Dark. W poprzednich dwóch poszczególny epizod trwał około godziny. W pierwszym było ich dziesięć, podczas gdy w drugim już tylko osiem.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments