Days Gone na PC. Półgodzinny gameplay do obejrzenia

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 13.05.2021, 12:05 Aktualizacja: 13.05.2022, 12:05
Premiera Days Gone w wersji na PC odbędzie się już w tym miesiącu. Otrzymaliśmy właśnie nowy materiał z rozgrywką.
0 Udostępnień

Fot. Steam

W najbliższy wtorek, 18 maja, odbędzie się premiera Days Gone w wersji na PC. Po ponad dwóch lat od debiutu gry na konsolach PlayStation 4 w produkcję Bend Studio będą mogli zagrać także użytkownicy komputerów osobistych. Wydaniem tytułu zajmie się firma Sony Interactive Entertainment. Ukazał się nowy materiał przybliżający rozgrywkę w Days Gone na PC.

Film jest stosunkowo długi — trwa pół godziny i obejmuje prolog. Został opracowany z zadbaniem o rozdzielczość 4K oraz przy maksymalnych ustawieniach graficznych. Ogólne wrażenie jest jak najbardziej pozytywne i na pewno wielu graczy skusi się na zakup gry.

 

Przypomnijmy jednocześnie o niedawnych komunikatach na oficjalnym blogu Bend Studio, zgodnie z którymi w Days Gone w wersji na PC zabraknie obsługi ray tracingu oraz technologii DLSS (Deep Learning Super Sampling). Oczywiście w zamian otrzymamy szereg innych modyfikacji i usprawnień wizualnych w zestawieniu z wersją na PlayStation 4.

Days Gone dedykowane posiadaczom komputerów osobistych będzie można zakupić za pośrednictwem platformy Steam lub Epic Games Store. Obecnia trwa już przedsprzedaż gry. Przedpremierowe nabycie tytułu wyposaża kupującego w kilka bonusów, m.in. skórki motocykla oraz tryb przetrwania.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments