Destiny 2. Sezon Bezkresnej Nocy ruszy już niebawem

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 6.05.2021, 12:56 Aktualizacja: 6.05.2022, 12:56
Pojawiła się oficjalna zapowiedź nowego sezonu w Destiny 2. Wystartuje on już na początku przyszłego tygodnia.
0 Udostępnień

Fot. Steam

Studio Bungie Software poinformowało o nowym sezonie w Destiny 2. W Sezonie Bezkresnej Nocy czeka na graczy powrót do najazdu Szklany Skarbiec, znanego z oryginalnej gry Destiny. Ponadto będą mieli za zadanie włamać się do sieci  Weksów w nowej sezonowej aktywności Obejście przeznaczonej dla sześciu graczy. Przewidziana jest także możliwość zaopatrzenia się w zupełnie nowy sprzęt oraz możliwości bojowe. Wykonanie poszczególnych misji nie będzie skuteczne bez połączenia sił z Mithraxem, Kellem Rodu Światła, który nauczy Strażników sztuki Uświęconego Składacza.

Gracze powinni mieć na uwadze dostępną za darmo syntezę pancerza, która wprowadza do rozgrywki system transmogryfikacji. W efekcie odblokowana zostaje możliwość tworzenia uniwersalnych zdobień z dowolnego elementu pancerza posiadanego przez danego Strażnika. Posiadanie przepustki sezonowej oznacza także dostęp do egzotycznej broni bocznej stazy Kriostezja 77K, uniwersalnych zdobień sezonu, dopalaczy PD, które przyspieszą zdobywanie rang sezonowych i odblokowywanie związanych z nimi nagród.

 

Sezon Bezkresnej Nocy wystartuje na początku przyszłego tygodnia, dokładnie we wtorek, 11 maja. Potrwa ponad trzy miesiąca i dobiegnie końca 24 sierpnia.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments