Destiny 2. Wielki powrót Zawodów Strażników

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 19.04.2021, 12:49 Aktualizacja: 19.04.2022, 12:49
Bezpłatne wydarzenie dedykowane wszystkim graczom rozpocznie się jeszcze w bieżącym tygodniu.
0 Udostępnień

Najbliższe tygodnie będą niezwykle intensywne dla użytkowników Destiny 2. Wszystko za sprawą kolejnej odsłony Zawodów Strażników. Łowcy, Czarownicy i Tytani podejmą wyjątkowe wyzwania, aby spróbować sięgnąć po szereg specjalnych nagród. Do zdobycia m.in. egzotyczny karabin maszynowy Prawowity następca wraz z katalizatorem, egzotyczny Wróbel, legendarne przedmioty klasowe, dwa emblematy i dwie barwy.

Ukończenie zadania inaugurującego zmagania pozwoli na dostęp do Nagród Bungie i zaopatrzenie się w sportową kurtkęZawodów Strażników. Ponadto osoby, którzy wezmą udział w ceremonii zamknięcia, zyskają szansę na zakup złotej przypinki. Gadżet upamiętni zwycięską klasę.

Na koniec każdego tygodnia podczas ceremonii rozdania nagród każda z klas otrzyma złote, srebrne i brązowe aury. Pozostaną one w posiadaniu przez cały następny tydzień. Warto podkreślić, że Zawody Strażników jest darmowym wydarzeniem dedykowanym wszystkim graczom. Cykl zmagań rozpocznie się już jutro, 20 kwietnia. Ceremonię zamknięcia wydarzenia wyznaczono na dni 7-9 maja.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments