Destiny 2. Wystartował Sezon Bezkresnej Nocy

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 13.05.2021, 12:21 Aktualizacja: 13.05.2022, 12:21
Studio Bungie ogłosiło, że dostępny jest już najnowszy sezon w grze Destiny 2 - Sezon Bezkresnej Nocy.
0 Udostępnień

Fot. Steam

W miniony wtorek, 11 maja, wystartował Sezon Bezkresnej Nocy. Gracze otrzymali za zadanie włamać się do sieci  Weksów w nowej sezonowej aktywności Obejście przeznaczonej dla sześciu użytkowników. Nie brakuje także opcji zaopatrzenia się w zupełnie nowy sprzęt. Co więcej, Strażnicy mogą się podjąć wykonania cotygodniowej misji szczytowej Wymazanie – w obrębie której odkryją i wykorzystają luki w sieci Weksów, aby dokonać jej totalnej destrukcji od wewnątrz. Od 22 maja natomiast gracze zyskają możliwość powrotu do najazdu Szklany Skarbiec, znanego z oryginalnej gry Destiny.

W omówieniu Sezonu Bezkresnej Nocy nie można pominąć dostępnej za darmo dla wszystkich użytkowników syntezy pancerza. Gadżet wprowadza do gry system transmogryfikacji i umożliwia konstruowanie uniwersalnych zdobień z dowolnego elementu pancerza posiadanego przez danego Strażnika.

 

Gracze, którzy znajdują się w posiadaniu przepustki sezonowej, zyskają również natychmiastowy dostęp do egzotycznej broni bocznej stazy Kriostezja 77K, uniwersalnych zdobień sezonu, dopalaczy PD, zapewniających ekspresowe zdobywanie rang sezonowych i odblokowywanie związanych z nimi nagród.

Oczywiście na tym nie koniec, ale o wszystkich nowościach i bonusach najlepiej przekonać się na własnej skórze po włączeniu Destiny 2 i dołączeniu do Sezonu Beskresnej Nocy. Trwający już od 11 maja sezon potrwa ponad trzy miesiące – dobiegnie końca dokładnie 24 sierpnia.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments