Dexter. Pierwsza zapowiedź nowego sezonu

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 23.04.2021, 12:51 Aktualizacja: 23.04.2022, 12:51
Kampania marketingowa promująca nowe odcinki Dextera ruszyła. Opublikowano premierowy materiał zapowiadający dziewiąty sezon serialu.
0 Udostępnień

Fot. IGN/Twitter

Rozłąka z Dexterem była bardzo długa. Ósmy sezon serialu, do niedawno wydawało się, że nieodwołalnie ostatni,  miał premierę w 2013 roku. Po blisko dekadzie tytułowy bohater powróci. Za pośrednictwem konta telewizji Showtime na portalu społecznościowym Twitter możemy obejrzeć pierwszy, trwający raptem dziesięć sekund teaser.

Na ten moment trudno cokolwiek powiedzieć o fabule dziewiątej odsłony opowieści. Na pewno akcja rozgrywać się będzie dziesięć lat po wydarzeniach z ostatniego odcinka. Ku uciesze fanów w postać seryjnego mordercy ponownie wcieli się Michael C. Hall. Obchodzący w lutym bieżącego roku 50 urodziny aktor został nagrodzony za tę rolę Złotym Globem.

Planowo nowe odcinki miałyby się ukazać jesienią 2021 roku, co byłoby pewnym odwołaniem do tradycji. Za wyjątkiem ostatniego sezonu, wszystkie części Dextera wypuszczano pod koniec września lub na początku października danego roku.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments