Dirty John: Betty Broderick. Premiera serialu już dziś!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 14.08.2020, 10:05 Aktualizacja: 14.08.2021, 10:06
Ekranowe historie stają się dla widowni szczególnie interesujące, jeżeli są opowiadane w oparciu o prawdziwe zdarzenia. Tak jest w przypadku serialu Dirty John: Betty Broderick, którego fabułę przygotowano na podstawie podcastu o autentycznych zbrodniach. Premiera produkcji już dziś na platformie Netflix.
Premiera Dirty John: Betty Broderick w Netflix już w sierpniu!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery Dirty John: Betty Broderick poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obędzie się premiera Dirty John: Betty Broderick?

Dirty John: Betty Broderick zasili ofertę serwisu Netflix już dziś, 14 sierpnia. To jeden z najciekawiej zapowiadających się pod kątem premier dni w popularnej platformie. Oprócz omawianej produkcji do bazy trafi wówczas  m.in. czwarty i zarazem finalny sezon serialu 3% czy thriller science fiction z elementami akcji Power, w którym główne role zagrali Jamie Foxx oraz Joseph Gordon-Levitt.

Oczywiście to nie wszystkie sierpniowe hity i na pewno odpowiednie dla siebie pozycje znajdą także fani kina komedii albo dokumentu. O wszystkich filmowych oraz serialowych nowościach w Netflix na sierpień 2020 dowiecie się z naszego standardowego, comiesięcznego zestawienia.

Nie ufaj Johnowi

W 2018 roku odbyła się krajowa premiera Dirty John, którego fabułę przygotowano w oparciu o podcast o tym samym tytule autorstwa Christophera Goffarda. W lutym 2019 roku serial mogli obejrzeć widzowie spoza Stanów Zjednoczonych Ameryki, gdy trafił do oferty platformy Netflix. Pierwszy sezon produkcji opowiedział o losach Debry Newell, zdolnej bizneswoman, której życie zamieniło się w istny koszmar po nawiązaniu relacji z Johnem Meehanem. Już niebawem doczekamy się kolejnych odcinków serialu.

Nie będą to jednak epizody fabularnie powiązane z pierwszą odsłoną serialu Dirty John, a właściwie opowiadające zupełnie inną historię – jedynie podpiętą pod szyld z inaugurującego produkcję sezonu. Tym razem główną bohaterką jest Betty Broderick i to właśnie strony jej burzliwego życia poznamy w nadchodzących epizodach. Na podstawie autentycznych losów kobiety napisano kilka książek oraz zrealizowano garść telewizyjnych produkcji dokumentalnych. Już w sierpniu doczekamy się pełnego napięcia oraz emocji serialu.

Dirty John: Betty Broderick – obsada

W Dirty John: Betty Broderick zobaczymy następujących aktorów:

  • Amanda Peet – Betty Broderick
  • Christian Slater – Dan Broderick
  • Emily Bergl – Marie Stewart
  • Rachel Keller – Linda Kolkena
  • Lena Georgas – Janet Ravis

Podobnie jak pierwszy sezon produkcji, także drugi liczyć będzie osiem epizodów.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments