Dom z papieru. Premiera 5. sezonu potwierdzona!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 3.08.2020, 14:17 Aktualizacja: 3.08.2021, 14:17
Nawet najpopularniejsze i najbardziej cenione produkcje kiedyś muszą dobiec końca. Nie inaczej mają się sprawy z serialem Dom z papieru. Premiera 5. sezonu będzie ostatnim aktem hiszpańskiej produkcji, która po przejęciu przez Netflix zdobyła uznanie fanów z całego świata.
Premiera 5. sezonu Domu z papieru dopiero w 2021 roku.
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 5. sezonu Domu z papieru poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera 5. sezonu Domu z papieru?

Zdjęcia do 5. sezonu Domu z papieru mają się rozpocząć 3 sierpnia i będą kręcone w Hiszpanii, Danii oraz Portugalii. Na ten moment trudno przewidywać, kiedy odcinki trafią do bazy danych platformy Netflix, ale biorąc pod uwagę nie tylko pobyt na planie filmowym, lecz także często dość skomplikowany i czasochłonny etap postprodukcji, na premierę ostatniej części Domu z papieru trzeba będzie poczekać do 2021 roku.

Oczywiście na hiszpańskim serialu oferta Netflix się nie kończy i dlatego zachęcamy do zapoznania się z innymi filmowymi oraz serialowymi tytułami dostępnymi w popularnej platformie. O sierpniowych premierach w Netflix dowiecie się z naszego comiesięcznego zestawienia, w którym przybliżamy wszystkie nowości. Skoro premiera 5. sezonu Domu z Papieru jest tak odległa, warto wkręcić się także w inne produkcje!

Finał, który nas zaskoczy

Twórcy zapowiadają, że finalny sezon ich produkcji będzie najbardziej emocjonujący, wciągający i demonstrujący jeszcze bardziej dzikie oraz ekstremalne oblicze toczącej się walki. Nad przygotowaniem piątej części Domu z papieru czuwać będzie twórca i producent wykonawczy serialu, Álex Pina. Zgodnie z jego stanowiskiem autorzy scenariusza przez blisko rok dokładnie opracowywali fabułę najnowszych odcinków, aby mocnym akcentem domknąć serial i nie wzbudzać w widzach poczucia niedosytu, co w ostatnich latach przydarzało się nawet najpopularniejszym oraz zbierającym najwyższe noty produkcjom.

dom z papieru 3 - trzeci sezon la casa de papel

Aby osiągnąć taki efekt, twórcy pragną postawić na zaskakujące, iście niespodziewane zakończenie, a jak wiadomo – rozwiązania szokujące w świecie filmu oraz seriali sprawdzają się znakomicie. Przypomnijmy, że fabuła Domu z papieru opiera się na przestępczej działalności zamaskowanych bandytów, których grupą dowodzi tajemniczy człowiek, ukrywający się pod pseudonimem Profesor. W 5. sezonie La casa de papel bohaterowie wciąż znajdowali będą się w oblężonym Banku Hiszpanii, z którego ucieczka stanowić ma ukoronowanie misternych planów ekipy.

Kto wystąpi w finalnym sezonie Domu z papieru?

Netflix zdążył już ogłosić listę aktorów, którzy znajdą się w obsadzie piątego sezonu serialu. W ostatniej części hiszpańskiej produkcji wystąpią między innymi:

  • Úrsula Coberó – Tokio
  • Álvaro Morte – Profesor
  • Itziar Ituño – Lizbona
  • Pedro Alonso – Berlin
  • Miguel Herrán – Rio

Piąty i zarazem finalny sezon Domu z papieru liczyć będzie dziesięć epizodów.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments